Dievcata nechcete vyhrat kozmeticky balicek od firmy Oriflame ak ano staci ked mi vyplnite tuto anketu a budete zaradene do zrebovania a spravim vam pletove poradenstvo a nalicim vas zdarma najlepsie zilincanky
z losovania su vzradene poradkyne a zamestnanci firmy oriflame
Tak tu je par otazok
1 poznate kozmetiku oriflame
2 mate moznost vydiet pravidelne vidiet katalog
3 chcete nakupovat kozmetiku zo zlavou
4chcete si zarobit predajom kozmetiky oriflame
5 vyskusali ste nejake vyrobky, objednavate si
6. mate zaujem o licenie a poradenstvo
tak kto chce sutazit nech ma kontakuje staci napisat cislo otazky a odpoved a nechat na seba kontakt sutaz bude trvat dva tyzdne staci aj do komentarov.
kamilka dufam ze sa nehnevas ak to vymazes chapem to
ak sa smiem opytat kolko ti dava zlavu znami lebo ani ja som nemala chut objednavat dokym som nevedela aka zlava je pre poradkyne
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tiež sa venujem oriflame...možeš mi povedat či dávaš svojim zákazníčkam zlavy?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Aha , niečo na moju nôtu.Tak, ja si v Oriflame pravidelne objednávam.Vyhovovuje mi lepšie ako Avon.Aj dnes, som urobila objednávku.Katalóg dostávam od známeho, uňho nakupujem aj so zľavou.Čo si neobjednávam, sú krémy na pleť.Ináč asi všetko, som veľmi spokojná.Pred vianocami , robím objednávky poriadne veľké, mám veľkú rodinku a každému niečo.Páči sa mi , aj detská kozmetika a mojím vnučkám viem urobiť ozajstnú radosť, hoci aj s pomádkou na pusinky alebo mydielkami. Nuž, ORIFLAME je super, ale ja osobne, nemám záujem sa v tom angažovať