reklama

Káčeri a labutiaci

Pridal/a balalajka dňa 17. 04. 2009 - 09:57

reklama

Zas vás idem nútiť rozmýšľať a spomínať.
Kde bolo tam bolo pred 7 rokmi som sa rozťahovala na internom oddelení v počte 7 žien na izbe. Návštevy sa riešili úúúplne súkromne – na izbe pred zrakom celej spoločnosti.
V tom sa ku mne – čoby čerstvej mladomanželke – ešte sa na mne ženy pochechtávali, že to mám na čele napísané a môj čerstvý mladoženáč mi vlastnoručne nažehlené pyžamy nosil – vtom sa ženie vnuk priležiacej babky Julky. Chlapec k zulíbání ( aj pomilování Chichocem sa ) – vysoký, fešný, slušne oblečený s kvietkom v ruke.
„ Slečna, my sa poznáme.“
Babka Julča sa zamračí:
„ To si mne kvet doniesol, či diškurovať si vedľa prišiel?“
Pot a červeň ma obliali.
„ Ozaj a odkiaľ? Nepamätám si.“ A to veru taký kukuč by som si pamätala!
„ No na hudobnú sme spolu chodili. Ferko Ďurko sa volám.“
Dievčence sánka mi padla. Také nemastne, neslané chlapča to bolo. A včul! Fešáááák.

Prečo tí najnenápadnejší káčery vyrastú na najkrajších labutiakov?
Pome, hupom dumať a spomínať!


reklama

reklama

manny, Pi, 17. 04. 2009 - 10:08

A ty čo mi chodíš do snov? A potom tu takto machruješ?Chichocem sa
Akurát túto noc sa mi snívalo, že som stretla dvoch spolužiakov zo základky. Také ohrebielka to boli.Ked som si pozerala foto zo školy, ani na ich mená som si nespomenula.
A fčúúúl čudujte sa normálne že fešáci v tom sne a ja som ich s očarujúcim úsmevom pozdravila, že ahoj Martin, čááááu Janko.Vysoký, štíhlučký, vymakaný, vlasy podľa najnovšieho strihu a ešte aj ten parfum ach jaj.
A aký otrhanci to boli, a len to ticho sedelo v lavici a bifľovalo sa to.
No prečo som sa já lepšie neučila?Mrkám

Aja1, Pi, 17. 04. 2009 - 11:12

Presne toto sa mne stalo včera.S manželom sme obzerali dlažbu ktorú dáme na chodník a vtom ku mne pribehne predavač chalanisko,že ahoj,čo kupuješ?Taký kukuč som naňho vyvalila,keby nemal menovku na sebe pricapnutú,tak by som dĺĺĺho rozmýšľala.Nebol môj spolužiak zo školy,ale sused z detstva.Chichocem sa

Janulienka, Pi, 17. 04. 2009 - 11:12

no, ale býva to aj naopak...Prekvapenie môjmu bývalému by som teraz 5 korún dala, a taký to býval fešák...neviem koľko je to v eurách Vyplazený jazyk

adus, Pi, 17. 04. 2009 - 11:25

Presne - ja čo pozerám, tak moji spolužiaci zo strednej - tí čo sme sa o nich najviac "bili" sú teraz pupkatí, plešatí a ja neviem akí. Jedna mamina kolegyňa mala syna takého, že kvôli nemu si museli dať telefónne číslo utajiť, lebo toľko báb čo jemu furt vyvolávalo, iní sa k nim dovolať nemohli - stretla som ho potom ako dospelého chlapa, otca rodiny a bola som celkom rada, že som sa vtedy na neho neulakomila.
Ale mám aj opačnú skúsenosť - môj synovec bol asi najškaredším bábätkom, aké som kedy videla, dlho mu ani poriadne vlásky nerástli, aj vlastní rodičia mu hovorili že "ty náš malý Mikloško"Chichocem sa - taký krásavec z neho vyrástol, že sa mi to ani nechce veriť, že je to jedna a tá istá osoba. No a ešte je to aj povahove veľmi fajn chalanisko, taký pohodový - toho ktorá dostane, všetky prsty si oblíže.

manny, Pi, 17. 04. 2009 - 11:31

Adus a koko že má ten tvoj synovec rokov?Chichocem sa

adus, Pi, 17. 04. 2009 - 17:46

Vo februári mal 18, pasoval by k tej tvojej kopaničiarke, pasoval, len žije v Kanade.

eifelovka, Pi, 17. 04. 2009 - 11:36

Adus.. tvrde podmienky pre baby, aby ho nedostala nejaka harpia Chichocem sa

eifelovka, Pi, 17. 04. 2009 - 11:14

Buduci piatok mame stretnutie po rokoch zo strednej.. na prvom stretku mi trosku alkoholom posmeleny spoluziak povedal, ze bol do mna platonicky zalubeny.. bolo to taky maly cierny kaceriak chuducky Úsmev a ani po tych 5tich rokoch sa nezmenil.. teraz to uz bude pomaly 11 rokov a on mi poslal nedavno fotku s dvoma krasnymi deturencami.. je z neho chlap ako hora, este podrastol a hlavne nabral nadhernu svalovu hmotu.. musim riadne okukat buduci piatok Veľký úsmev

YKA, Pi, 17. 04. 2009 - 12:19

- pridám sa ja ja, ale v opačnom garde, mňa oslovil na ulici muž (robotník v montérkach), že či mám čas, ešteže som ho hneď kdesi neposlala a vykľul sa z neho spolužiak, ktorý ma spoznal po 35-tich rokoch, čo sme spolu chodili na základku s tým, že ma pozoruje (zo stavby)už dlhšie a že mu teda nedalo sa spýtať, či som to fakt ja - že som sa vôbec nezmenilaChichocem sa Chichocem sa Chichocem sa, zato ja som sa ho musela spýtať aj na meno, lebo by som vôbec nebola prišla na to, o koho sa jednáMrkám

matam, Pi, 17. 04. 2009 - 16:20

No nam mojho muza sesternica minuly tyzden pustala dvdcko zo svojej svadby cosi pred vyse 10-timi rokmi a tam ze MOJ MANZEL (mal nejako do 18 rokov) Prekvapenie
No tak asi tazko by som si ho v tej dobe vsimla to by ma musel niecim inym ako vyzorom uputat Chichocem sa
No ale ked sme sa cca 5 rokov potom spoznali (mal 23) isla som na nom oci nechat.
No a teraz (ma 28) a hmmm... Zlomené srdce

cibinkals, Pi, 17. 04. 2009 - 17:58

...dievčatá...bola som ôsmačka na základke, bol môj prvý chlapec...taký chudáčik maličký, tmavší...ale pekné kukuč...dal mi prvú pusuBozkávam takú tú, čo sa pery prilepia na seba a neviete, čo ďalejChichocem sa ...po čase láska zaláskovaná vyprchala...ale čo, život išiel ďalej...v 18-tich mi poslal oznámenie o stužkovej...stále také nič, ale milé, že si spomenulÚsmev ...a čo som chcela povedať?...Dnes je to vysoký,mohutný chlapisko, a velmi sympatický...je to pán doktor....a, viete, čo je NAJHORŠIESmútok ...že sedávame skoro vedľa seba na obedoch...a on ma za dva roky, čo tam robím NESPOZNAL!!!!
Nieže by som sa trhala ( ved ani neviem, o čom by som sa s ním bavila), ale pointaÚsmev asi sa meníme aj myÚsmev

lydusha (bez overenia), Pi, 17. 04. 2009 - 20:03

Ja si vykracujem po obchode s nabytkom a zrazu ahoj, co nahanas? ja som si pana plesouna premerala, zdvihla jedno obocie a zahlasila ladovym tonom:
A my sa pozname?
Vyceril biele zubale a ze nie, nepozname? A s kym si chodila do skoly?
No s vami asi nie
Potom zahlasil svoje meno a ja som okoktavela, ludia, to bol takyyyyyyyyy nenapadny, krpaty chlapcek a tu stal niekto uplne inyyyyyyyy
Úsmev
Zaaaaahada Úsmev

danajka, Pi, 17. 04. 2009 - 21:33

No na mna nemáte baby. Bola som naoddelení šestonedelia po porode. Prišla vyzita, paplony dole, košielky hore, kolienka od seba. Spolu s doktormi vpochodovali do izby aj takí mladí, čo ešte len cirkulovali po oddeleniach a z toho dvaja moji bývalí spolužiaci. Kukli mi medzi nohy a že "ahoj", tak neviem či "hovorili priamo k veci " ale som myslela ,že ich na mieste zabijemVáľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe

eva m, Pi, 17. 04. 2009 - 22:03

pekne, pekne, mne sa stalo podobne, po sekcii ma predolezito vysetroval spoluziak o 2 roky mladsi, mimoriadne "prijemna situacia" a aky bol dolezity!
Eva Slnko

manny, Pi, 17. 04. 2009 - 22:42

Uf tak toto by som zažiť nechcelaVeľký úsmev Veľký úsmev Veľký úsmev

lusesita, Pi, 17. 04. 2009 - 23:31

danajka tak to by som asi neprezilaVeľký úsmev Veľký úsmev Veľký úsmev ja by som veru dala podušku na š..... a neukazala ani za svetChichocem sa

cibinkals, Pi, 17. 04. 2009 - 23:49

Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe podušku na šu...kuVáľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe to sa náramne rýmuje...Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe

manny, So, 18. 04. 2009 - 00:15

Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Lusi ty keď niečo trepneš tak to stojí za toVáľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe sa tu rehnímBozkávam

balalajka, So, 18. 04. 2009 - 06:38

Sa tu rehocem, babuľky moje na tých vaších trapasoch.
Pri Maťovi som v 12tt krvácala a ležala som na pôrodnici, že čo ďalej. Na 5 deň prišiel "pán doktor Radko" o rok odo mňa starší - pred nejakým rokom dvoma ma ešte poznal, ale v danej situácii asi nie - teda sa tak ksichtil.
"Ešte veľa krvácate?"
" Ani nie."
" Ukážte!"
" ČO?"
Paplón som zatiahla pod bradu - a neukážem! Dostal slovný popis, odrátané vložky a za rehotu okololežiacich vybehol na chodbu. A veru neviem, kto mal väčšiu hambu Chichocem sa .

manny, So, 18. 04. 2009 - 11:44

Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe srandistka, ako vždyBozkávam

dvojcata a ja, So, 18. 04. 2009 - 14:13

Rozmyslam ako to je a tusim mate aj pravdu. Z tych nenapadnych sa casom vykluju fesaci a navyse aj spravny chlapi. Mali sme v triede ci na zakladnej ci na strednej playboyov co balili kazdu a kazda z nich padala do kolien a o par rokov ich nejaka aj ulovila, ci oni ju. Zvyknuti na velku popularitu, nestarali sa o seba a teraz su z nich fotrovci co by som im nedala ani bike postrazit. Cest vynimkam.
Naopak mali sme spoluziaka Daniela. Take skarede kacatko, ale doslova i ked velmi inteligentny, frajerku nemal ani na gympli. Pred casom som ho stretla, pracuje vo Francuzku v oblasti medzinarodnych vztahov, ma krasnu zenu, dve dcerky a taky fesak hm. No mily a prijemny. Tak je to , vsetko je tak ako ma byt Slnko

lydusha (bez overenia), So, 18. 04. 2009 - 14:26

Baby a videli ste niektora Snezienky a machri po 25 rokovh? Ako sa zmenil ten co hral Radka? Toho strapateho, sympatickeho studaka so zasnenou dusou? Skoro som padla do mdloby , tak to je premena ale poriadna Vyplazený jazyk

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama