reklama
reklama
Komentáre
Je to naozaj lego.
Také tie tenké skladačky. Pri každom som sa zastavila, a detailne obdivovala. Viac ma to zaujímalo ako deti.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
reklama
Je to naozaj lego.
Také tie tenké skladačky. Pri každom som sa zastavila, a detailne obdivovala. Viac ma to zaujímalo ako deti.![]()
to fakt z lega?? waw