Pisanie

 Dobrý deň mám 3 ročný vztach za pár mesiacov 4 ročný. A mám  priatela  už druhy krát v  base  a znášam to veľmi ťažko strašne som naviazaná nanho. Proste  zvládam to tažko l.Vedeli by ste mi poradiť ako to mám  zvládnuť a ako by mohla zisitť v ktorej base je ? Ďakujem za poradenie.

Diskusie Naničmama.sk: 

Celkom by ma zaujímalo, čo čakáš od života s takýmto partnerom

No najvyšší čas naučiť sa postaviť na vlastné nohy, lebo takýto priateľ ti asi veľkou oporou nebude. Netuším, ako zistíš, v ktorom väzení je, zrejme kým sa ti neozve, alebo sa neskúsiš obrátiť na niektorú z pobočiek polície? Netuším, ako dlho tam bude, tak či tak hľadaj istoty hlavne sama v sebe, rodine, svojej práci, ak ju máš, záujmoch , priateľoch ...

Evidenciu väzňov vedie Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže . Adresu vyhľadáš na webe. Ale či ti odpovedia, to je vo hviezdach.

Inak by mohla vedieť rodina, prípadne obhajca, súd, ktorý ho stíha.

V krajnom  prípade napíš list do každého zariadenia. Ich zoznam je na vyššie uvedenej stránke. A začni s tými najbližšie k bydlisku. Alebo miestu, kde ho zobrali. Ak tam nie je, list sa vráti.

Nuž ale, hlavne si rozmysli, či to naozaj chceš.

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok