O náhodách

Priznám sa, kedysi som dosť dala na náhody.

Dnes som už asi racionálnejšia. A nejak tej hre na náhody neverím. Všetko sa deje tak, ako sa má.

A tak nejak moc neverím tej náhode, keď po stužkovej išli vyplácať peniaze priamo decká. Sú dospelí, šikovní. Tak v pohode.

Akurát potom predsa len to celé skontroloval rodič. A na otázku - a kde vám odpočítali tú zálohu, čo mali 4 roky? ostalo ticho. Proste firma náhodou zabudla tú položku započítať. Nemalú položku. Nielen pre nich, čo počítajú, či im niečo ostalo aj na Dozvuky. Nemalú čiastku aj pre rodičov.

No nič, pár telefonátov, hľadania potvrdenia, prezerania starých mailov to spravilo.

Nuž ale veriť tomu, že to bolo náhodné zabudnutie? Moc sa mi nechce PohodaPohoda Aj keď sme len ľudia a všetci sa môžeme pomýliť.

Komentáre

Fuj, nepekná skúsenosť. Na druhej strane pre mladých taká, že si ju celoživotne zapamätajú.

My, čo sme kupovali sklenené fľaše s minerálkou si zálohy veru pamätáme. Vidíš jak dokážu plasty človeka oblbnúť? Veľký úsmev

Nuž či náhoda - ja som naivná - ľudský faktor je nekonečná kombinácia možných chýb. Chichocem sa

Však účtovne by im to nesedelo ... zas ... opravný doklad vystavia a peniaze asik idú do vrecka, alebo však trieda štvrtákov nie je právnická osoba, kde by niekto hľadal, či taký bločok existuje.

Sila. Prekvapenie

no, tá záloha bola zaplatená pred 4 rokmi. Hned po prvom rodičku na strednej PohodaPohoda Tak trochu pochybujem, že o tom účtujú.... Takže sme v podstate všetci tak trochu zabudli... A len šťastná zhoda okolností, že sa na to spomenulo.

no, už je všetko na poriadku. Potvrdil sa môj predpoklad, že o zálohách neúčtujú. Takže keby sme si na to nahodou nespomenuli...

Pohoda Zrušili ste niekomu proste vianočné Veľký úsmev.

Ale tomu čo patrilo vrátili Úsmev.

asi stale plati stare dobre  "Doveruj, ale preveruj".Mrkám

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok