Stále rovnaký sen

Dobrý deň rada by som sa spýtala či mi neviete niekto povedať význam mojich snov už po 3 krát sa mi snívalo sen vždy to začína rovnako jedna moja známa sa ma pýta či náhodu nemáme mačku, vždy odpoviem rovnako, a pokračujem v ceste k mojej kamarátke, vždy sa zastavím pred dvermi kde sa mi začne točiť hlava nakoniec to vzdam a odchádzam následne odpadnem predtým kričím o pomoc kým sa nezobudím.
Prosím ak mi niekto vie vysvetliť čo to znamená

Diskusie Naničmama.sk: 

Veľmi nepomôžem s výkladom tohto sna .... ja som sa osobne stretla  s výkladom, že si vypichneš z toho sna, najvýraznejšie osoby, veci a ideš krok za krokom, napríklad som tvoja znama, ide ku mne žena, pýtam sa jej či má mačku ...., alebo som dvere ..., oproti mne ide žena ..., a spúšťajú sa emócie ... a skúsiť porozumieť tým emóciam ..

Mačka vo všeobecnosti vo sne znamená faloš. Tu mačka vo sne nie je, iba otázka na ňu. V akom vzťahu je snívajúci k známej a ku kamaráke zo sna? Tam by som hľadala súvislosti.  Z opisu sna neviem. Odpadnutie pri dverách kamarátky a volanie o pomoc upozorňuje na niečo, na čo by si mal dať snívajúci pozor. Zvlášť ak je sen opakujúci sa. 

Je kamarátka ten správny človek v mojej blízkosti? 

Nie je známa tou, ktorá ma chce upozorniť na kamarátku a jej úmysly?

PS. Nechcem týmto nijako nabúrať kamarátsky vzťah, len z toho mála o sne vyťahujem súvislosti. 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok