Zase sen o dome

Zase sa mi snívalo o dome. Čo to môže znamenať?

Tentokrát bol dom v poriadku. Pekný, upravený s jedným poschodím. Hneď vedľa bola radová zástavba. Bolo to niekde na dedine. Ešte som si pomyslela, že nejakých susedov budeme mať, nemusím sa báť, že by sme boli ako na samotke. Už bola zmluva podpísaná a vtom som chcela od zmluvy odskočiť, pretože mi napadlo, že dcéra bude mať ďaleko kamarátky a hlavne priateľa, ako sa budú stretávať , že cez týždeň by sa vôbec nevideli. Všetci ma odhovárali, že ten dom je pekný, dobrá kúpa, prečo chcem ísť znova do bytu a že pôvodný majiteľ už nebude chcieť vrátiť peniaze a vziať si späť dom.  Ale ja som potom z toho už nemala dobrý pocit a ľutovala som, že som zmluvu podpísala. 

 

Diskusie Naničmama.sk: 

Dom si ty teda prezentuje teba a všetko čo sa v ňom deje sú tvoje prijatia či odmietnutia. Veľakrát robíme veci, ktoré nie sú dobre pre nás ale sme presvedčení že kvôli iným je ich dobre urobiť. Neviem veľmi viac vyložiť.

Pridám aj ja svoj dnešný sen.

 Mala som dosť divný sen, akčný ako v americkom filme len sex tam chýbal. No ale vážne: Bola som v nejakom dome a bola tam staršia žena, bola veľmi vyplašená a hovorila že musí sa dostať do tej druhej budovy a tam podpíše svoj byt a ešte nejaké 2 veci ktoré si nepamätám a vtedy budú môcť zastreliť jej syna, ktorý je zločincov. Zabíja, znasilňuje a mnoho iného a niekde vo mne mi niečo hovorilo že je to rus.

Chcela som ju od toho odhovoriť, že predsa je to jej syn a či nie je iné riešenie, ale ona povedala nie je, je to v mene všetkých dobre pre neho aj pre nás.

Odrazu ale tam už bol on a ja, prebleslo mi všetko v hlave ako ma ide zabiť. Bol mohutný ale vypestovaný blondak, vedela som že ak neujdem tak ma zabije. Pochopila som že jeho matka mala pravdu u neho niet inej cesty, len som nechápala a nevedela kde je jeho mama a či sa jej podarilo ujsť a dostať sa do tej druhej budovy. Pochopila som že aj ja som bola jeho väzňom a odrazu sa mi podarilo ujsť a bežala som hore do kopca a odrazu som si uvedomila že načo ja tam utekám, mne nedajú nič podpísať a ak by mi aj dali tak to nebude nič platné.

Na začiatku bolo plno ozbrojencov ako v amerike s automatmi ale na konci som už nevidela nikoho a uvedomila som si že by ho už nemal ani kto zastreliť.

Toto je už 3 sen kedy som v tom sne pochopila že ma chce niekto zabiť. No nemala som ani jediný krát zlý pocit po prebudení ale cítila som spokojnosť.
 
 

Dom.Odchádzať z neho,opúšťať ho,utekať z neho....To znamená úspech v blízkej budúcnosti

 

no my sme ho práveže kupovali

My sme kupovali dom pred 2 rokmi. Asi som už išla na nervy všetkým realitkárom. Niektoré domy boli naozaj krásne.No ten zlý pocit ked som vošla dnu.Môj už mal obavy že celý život ulica,lebo vymýšľam.Úsmev To nie.Ja iba celý život dávam na pocity.Dom ma musel prijať,musel mať dobrú energiu.

Vo sne a hlavne opakovaných alebo na pokračovanie je to iné.Tam vykladači snov hovoria že v blízkej budúcnosti čaká úspech.

Nech už je ako chce.No ja verím v energiu domov.A v niektorých už na začiatku cítim niečo dusné.A to aj na návštevách.

Mama hovorila vždy že som čudnáÚsmev  No nepomôžem si. Aj z domu môžu byť zvláštne a opakované sny.Toto som už veru  zažila. Alebo podvedomia niečom pracuje a dáva signál vo sne.Ten dom v sne treba skúsiť vymeniť s niečím čo práve prežívate a mnohé to možno objasní

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.