Pridal/a Michaela Králo… dňa 08. 05. 2017 - 03:42 reklama Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu dá sa odvolať na platobný rozkaz od exekútora, ktorý je 8ročný? reklama reklama Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo sa zaregistrujte