Sen

V poslednej dobe sa mi zase začali snívať čudné sny. Také duchárske.  Teraz sa mi zase snívalo, že som niekam išla . S manželom a so švagrom. Vošli sme do malej miestnosti kde boli schody hore. Chceli sme hore výjsť ale zistili sme, že dolu niekto ide. Zišli dolu 2 ženy. Jednu si pamätám. Mala úplne bledú, až bielu tvár. Najskôr som si myslela že má masku ale potom som zistila že je taká bledá. Ako mŕtva, Ako duch. Bola staršia a pzerala na mňa takými zvláštnymi očami. Potom išiel švagor hore schodami. Dlho sa nič nedialo a išla som sa pozrieť hore. Schody boli úzke, zatočené trošku a bola tam tma. Zistila som, že sa nehýbe a je akoby zaseknutý. Zrazu sa skotúlal zo schodov a zostal ležať Mysleli sme si že omdlel a zrazu sa prebral a nič si nepamätal. Mám taký čudný pocit z toho sna.

Diskusie Naničmama.sk: 

Tento tvoj sen je veľmi zaujímavý. Pozrela som sa na to bližšie a dal by sa vyložiť aj približne takto:

Máš rada radosť a poriadok v domácnosti a v prítomnosti manžela cítiš istotu. Zároveň máš pred sebou určitý cieľ, ktorý chceš dosiahnuť. Napriek tomu, že určití ľudia rozptýlia tvoje pochybnosti ohľadom tohto cieľa, pomaly ale isto kráčaš za ním. Točité schodisko symbolizuje, že pred dosiahnutím svojho cieľa máš veľké oblúky a prekážky a v tvojej blízkosti aj niekto intriguje a na to by si si mala dať pozor. Pri dosahovaní svojho cieľa by si si mala dať pozor na svoju povesť, pretože ti ju môže niekto alebo niečo pokaziť. Ak ťa však aj zrazia dole, bude to nepríjemnosť na ktorú zabudneš. Švagor hrá tiež určitú symboliku, pretože práve jeho prítomnosť v sne hovorí o tom, že svoj cieľ čoskoro dosiahneš. 

Toľko hovorí snár :-) 

ďakujem za výklad. Nechám sa prekvapiť čo z toho bude. Mám teraz pred sebou jeden cieľ.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok