reklama
Ahojte mne tohto roku 22.8.2017 zomrela dcerka ,25.8.2017 mala mat predposledne skusky a na september maturity,ako fotograf .Tak mlada zomrela ,ked som ju vychovala,zomrela pri autonehode ako spolujazdkyna ,v decembri mala mat 21 rokov,23.12.Tak nas to zasiahlo citovo,a este braceka 14 rocneho.Neni minutka ,neni den ked by som na nu nemyslela,placem a pytam sa preco ,preco ....:-( :-(neviem sa stym vyrovnat,asi uz nikdy.. lubim ta Daisy Rowe navzdy budes moja.
reklama
reklama
posielam Ti veľa sily






uprimnu sustrast a vela sil, aby si dokazala ist dalej, uz kvoli synovi. Bolest casom otupi, ale nezabudnes nikdy,




úprimnú sústrasť



neviem si predstaviť byť na tvojom mieste, je mi to veľmi ľúto 

prajem veľa sily hlavne držte pokope a nabíjajte sa vzájomne energiou 
neexistuju slova, ktore by zmiernili tvoju bolest. Posielam aspon virtualne objatie a trochu energie. Drz sa...