Letná súťaž o balíčky Dr.Oetker

Zapojte sa do letnej súťaže na Naničmama.sk. Pridajte do 26. júla ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou a máte šancu na výhru. 

Letná súťaž na Naničmama.sk

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. Na všetkých, ktorí do 26. júla pridajú na Naničmama.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou, čakajú zaujímavé ceny.  

Pri pridávaní príspevku, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať so svojim receptom:

1. - 5. miesto pre prispievateľa receptu: balíček produktov Dr.Oetker v hodnote 30 €

Ceny do súťažena Naničmama.sk Leto 2021

6. - 10. miesto: Šesť vydaní časopisu Torty od mamy v hodnote 15 €

Časopisy torty od mamy 2020-21

Časopis pre všetkých milovníkov tort plný originálnych receptov a podrobných fotopostupov na torty a zákusky.

Ako vyberieme výhercov 

Desiatich výhercov vyžrebujeme. 

Mená výhercov uverejníme najneskôr 30. 7. 2021. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Naničmama.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu.

Naštartujte želírovaciu sezónu s tými najlepšími pomocníkmi od Dr. Oetker!

Džemy, marmelády, sirupy, či ovocné želé? Áno, sezóna zavárania už klope na dvere! Preto sa zverte do rúk expertovi na zaváranie. Dr. Oetker prináša kompletný sortiment užitočných prípravkov na zaváranie ovocia či zeleniny, ktoré uspokoja potreby aj najnáročnejších spotrebiteľov. Vyrobte si vlastné dobroty jednoducho a rýchlo! Jediné, čo potrebujete, je chuť tvoriť a prípravky na zaváranie a želírovanie od Dr. Oetker. 

MAXI kyselina pre maximálny účinok! 
kyselina citronova  Dr. Oetker, prichádza s 80 g MAXI balením kyseliny citrónovej s praktickým „zip-lock“ uzáverom pre opätovné uzatváranie obalu a  jednoduché skladovanie. Kyselina citrónová Dr. Oetker je ekologickým a všestranným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj počas letnej sezóny, kedy má nenahraditeľnú úlohou pri príprave domácich sirupov, džemov, marmelád či želé. V džemoch podporuje želírovací proces, vďaka čomu budú mať vaše džemy ideálnu konzistenciu. Zároveň pôsobí ako antioxidant, vďaka čomu si zavarené ovocie zachováva farbu aj chuť. Je ideálna na ochutenie nápojov či zálievok na šaláty, kompóty. Tiež ju môžete použiť ako náhradu octu pri konzervovaní zeleniny, čo môžu oceniť  hlavne spotrebitelia s citlivejším trávením. V neposlednom rade je ideálna na ekologické odstraňovanie vodného kameňa varných kanvíc, pračiek a pod. Môžete si z nej vyrobiť aj vlastné  a ekologické pracie alebo čistiace prípravky.  Kyselina citrónová Dr. Oetker je vegánska s medzinárodnou ochrannou známkou V-Label.
 
Pripravujte džemy podľa vlastnej chuti!

Pektin Pektín Dr. Oetker je moderný želírovací prípravok na zaváranie džemov a marmelád. Výrobok je 100 % rastlinného pôvodu. Obsahuje citrusové pektíny, ktoré v džeme pôsobia ako prírodné zahusťovadlo, vďaka ktorému bude mať váš džem požadovanú konzistenciu. Jeden balíček vystačí na spracovanie 2 kg ovocia, ku ktorému sa pridáva 700 až 1000 g cukru v závislosti do zrelosti ovocia či od preferovaného obsahu cukru v pripravovanom džeme. Prepočítavate? Nemusíte! Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky ani palmový tuk.  Pektín môžete kombinovať s repným i trstinovým cukrom. Neváhajte, želírujte! Pektín Dr. Oetker je vegánsky s medzinárodnou ochrannou známkou V-Label. 

Praktický pomocníci na prípravu džemov
Gelfix klasik Klasickým marmeládam, džemom a želé neodolá takmer nikto! Gelfix extra Vďaka Gelfixu Klasik 1:1 vyčarujete aj z kyslejšieho a menej zrelého ovocia sladkú pochúťku. Ak chcete spotrebovať menej cukru a zachovať prirodzenú chuť ovocia mali by ste siahnuť po výrobku Gelfix Extra 2:1, ktorý odporúčame používať na prípravu džemov so stredne sladkým alebo stredne zrelým ovocím. Dr. Oetker nezabúda ani na tých, ktorí šetria cukrom i kalóriami a ponúka im Gelfix Super 3:1, ktorý maximálne zachováva chuť ovocia. Využijete ho pri zaváraní zrelého a veľmi sladkého ovocia.  

Zelirovaci cukorChuť čerstvého ovocia
Máte radi jednoduchosť? Ak áno, kompletná receptúra výrobku Želírovací cukor Extra 2:1 vás presvedčí o tom, že na prípravu skvelého džemu stačí  k želírovaciemu cukru pridať len ovocie. Tento výrobok od Dr. Oetker je vhodný na prípravu marmelád, džemov a želé zo stredne sladkého alebo stredne zrelého ovocia. Ak sa s kalóriami nepriatelíte, skúste Želírovací cukor Super 3:1, ktorý zachováva výraznú chuť ovocia a používa sa pri výrobe džemu s veľmi sladkými alebo veľmi zrelými plodmi ovocia.

 

Zelirovaci cukor so steviouŽelírovanie s menej kalóriami
V širokom sortimente prípravkov na želírovanie Dr. Oetker nájdete aj Želírovací cukor s glykozidmi steviolu 3:1, ktorý je moderným výrobkom na domácu prípravu džemov s obsahom výťažkov z rastliny stévia.  

Džem pripravený s týmto želírovacím cukrom obsahuje o 38% menej kalórií ako džem klasický (pripravený s ovocím a cukrom v pomere 1:1), má lahodnú  chuť a zavarenie džemu s ním vám nepotrvá dlhšie ako 5 minút.

 

Originál je len jeden 
Sirupfix Čo vám chuť leta pripomenie lepšie ako domáci ovocný sirup? No predsa vlastnoručne zavarený sirup, ktorý si jednoducho vyrobíte sami  s pomocou výrobku Sirupfix Dr. Oetker. Prípravok je určený pre tých, ktorí si chcú doma pripraviť vlastný a originálny sirup, z ovocia, kvetov, byliniek či zázvoru, ktorý bude mať hladkú a tekutú konzistenciu. Výber cukru, ktorý použijete, je iba na vás. Aké jednoduché, však? Ppmocka na konzervovanie

Pomôcka na konzervovanie ovocia i zeleniny účinne ochraňuje ovocie a zeleninu pred plesňami a kvasinkami.

Jedno balenie vystačí na 5 kg ovocia vrátane nálevu alebo 3,5 kg zeleniny a 1,5 l sladkokyslého nálevu alebo 5 l ovocného sirupu či ovocnej šťavy.

PrílohaVeľkosť
PDF icon Podrobné pravidlá súťaže141.44 KB

Komentáre

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej letnej súťaže a podelili sa o svoj recept.

Tu sú vyžrebované výherkyne:

1. - 5 miesto: frommykitchendotcom, Martuška 123, M.a.r.i.a, melisa, Jessika - ktoré obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

6. - 10 miesto: Verika92, pupavienka, Oľga Birošová, Bodana, Beusiq - ktoré obdržia časopisy Torty od mamy.

Výherkyniam srdečne blahoželáme, pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

Opäť ste ma potešili, veľmi pekne ďakujem. Blahoželám všetkým Srdce

Ďakujem a blahoželám ostatným :)

Ďakujem za vyžrebovanie výhry,  všetkým  blahozelam

Ďakujem za krásne časopisy.

Super, veľmi sa teším a blahoželám aj ostatným výherkyniamÚsmev

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok