Tarhoňa trochu inak

Popis

Raz som nevedela čo variť tak som skúsila tarhoňu trochu upraviť a odvtedy ju robievam 

Tarhoňa trochu inak  - recept

Zhrnutie

Porcie
Porcie
ZdrojJa
Čas prípravy
50 minút
Čas varenia / pečenia
1 hod
Celkový čas
1 hod, 50 minút

Ingrediencie

300gramovtarhoňa
200gramovslanina
1kuscibuľa

Inštrukcie

Do kastrólka dám trochu oleja pridám tarhoňu a pražíme kým je tarhoňa farebná pridáme vodu prikrineme pokrievkou a varíme. Medzi tým si nakrájame na kocky slaninku s cibuľou. Do rozohrietej panvice dáme slaninku, keď pustí slaninka masť pridáme k nej cibuľu nakrájanú na kocky a pražíme pokiaľ je cibuľka do zlatista. Keď je uvarená tarhoňa tak cibuľu so slaninou pridáme k tarhone a všetko spolu Premiešame. Na tanieri si porciu posypeme nasrtrúhaným syrom, môžeš si dat k tomu šalát alebo kyslú uhorku. 

 

 

 

Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (1 hlas)

Komentáre

Super Tlieskam Áno, presne tak, nemusí byť len ako príloha. Rada robím z tarhone aj šalát ... a tak nielen rizoto, krupoto ale aj "pohánkoto" ,"tarhoňoto" Chichocem saVáľam sa od smiechu po podlahesú výborné variácie na obmenu. 

Jej ďakujem 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok