Už prileteli...

...kto si tipol,že lastovičky,belorítky tipol si správne.Síce už sú tu týždeň ale veru mi ich je ľúto..lebo stále zima hmyz zalezený chúďatká netuším čo lovia.

ale ked ich vidím pred oknom na drôte potešia oko aj dušu..že aspon niečo ešte funguje..Slnko

Komentáre

Lastovičky som nezachytila, ale  vtáčiky zima, nezima koncertujú o dušu. 

Veru voľajaká dlhá je zima, či čo to, ešte stále hlásia možnosť nočných mrazov. Ja viem, že také sa stáva aj v máji, len táto jar je voľajaká studená. Ešte som sa ani ku siatu v záhrade nedostala, tulipány stále čakajú na ten správny čas.

Osobne mi to až tak nevadí, radšej mám chladno ako horúčavy, len je to dosť iné ...

Jeeej. Ja sa vytiešam z preletov labutí a asik husí teraz. Taký šuchot - mám to rada. Lastovičky som nezachytila. Ešte sa mi nehlásili náletmi do okien Veľký úsmev.

Ale poteším ťa - múch je ajajaaaaaaj. Asi 3 týždne dozadu normálne mega nálety nad potokom takéo drobizgu - asi sa to vyliahlo alebo čo to bolo.

A už lietajú aj také tie klasické otravné. A v hore tiež mi včera všetko na biku začínalo liezť do nosa a uší a očí. Takže žiadne strachy. Oni niečo splašia Mrkám.

PS - čmeliaky som videla len včera hádam 4. A na rozličných miestach. Hádam som ho nenosila so sebou a nebol to ten jeden. Chichocem sa

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok