Ahojte...potrebujem poradiť moja kamarátka má meminy a je nastávajúcou maminou(vo 4mesiaci), aký darček jej mám kúpiť?? aký by potešil budúcu maminu???...mňa nič dobrééé nenapadá...poradte mi
Prosím kto mi ešte poradííí??
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ahoj.Ja som raz dostala od kamoša,takú srandovnú knižku-Vaše nové bábatko,návod na obsluhu.Toľko som sa z nej osmiala.Alebo jej kúp nejakú knihu,ako sa starať o dieťa.Sú aj také trička s nápisom čakáme bábo a pod.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
pozri www.bess.sk
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
aj mňa napadlo tričko "pozor kopem" a pod
Alebo dobrý krémik na bruško, prípadne nejaké vitamíny![]()
A v konečnom dôsledku- aj keď kúpiš niečo "štandardné"- čiže netehotenské, nič sa nedeje- predsa do konca tehu ešte času dosť a potom budeš mať kopec príležitostí kupovať niečo aktuálne![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ja som kamaratke ako darcek,ked bola este mamicka cakatelka,predplatila mamickovsky casopis.Veelmi sa tesila![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ďakujem všetkým ktoré ste sa mi ozvali a dali rady...ja som nakoniec kúpila skleneé pohárky a do toho som dala babetkovské topánočky,hrozne sa jej to páčilo....ešte raz ďakujem :)
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Mna potesilo kazde volne tricko na leto....
ivet