reklama

Dajte hlas mojej dcérke prosíííím

Pridal/a evka dňa 16. 04. 2009 - 09:59

reklama

Ahojte maminky nemaminky,,,prosím podporte moju dcérku v súťaži Tlieskam Dajte jej hlas na tomto linku http://www.lovelababy.sk/profil2/?user_id=8155 Z celého srdca Vám všetkým ĎAKUJEME!!!!!!Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Slnko


reklama

reklama

fantika, Št, 16. 04. 2009 - 10:01

maas tam klik odo mna..Mrkám

Sona1, Št, 16. 04. 2009 - 10:05

je zlatunka .. aj odomna

evka, Št, 16. 04. 2009 - 10:12

ĎAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!Tlieskam Tlieskam Tlieskam Zlomené srdce Zlomené srdce Objímam

dancul, Št, 16. 04. 2009 - 10:18

Ahoj.Máš ho.Zlatá ...

magic, Št, 16. 04. 2009 - 10:21

ake krasne dievcatko Slnko

evka, Št, 16. 04. 2009 - 10:25

Ďakujem, tatik sa posnažil Chichocem sa Chichocem sa

moccka, Št, 16. 04. 2009 - 10:28

Je zlatá určite by zjedla ešte jednu buchtuKvietok Kvietok

Aja1, Št, 16. 04. 2009 - 10:38

Vybavené,držím palce.Áno

pančula, Št, 16. 04. 2009 - 10:39

Slnko máš tam hlas Tlieskam držím palce Áno

evka, Št, 16. 04. 2009 - 10:41

ĎAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zlomené srdce Zlomené srdce Objímam

miki-mama007, Št, 16. 04. 2009 - 10:48

aj odo mna máš hlas :)

evka, Št, 16. 04. 2009 - 10:53

Ďakujem Vám všetkým ešte raz Zlomené srdce Objímam

mikve, Št, 16. 04. 2009 - 11:37

Tiez som pridala...Áno

Janulienka, Št, 16. 04. 2009 - 11:39

hototo, babulka zlatáObjímam

evka, Št, 16. 04. 2009 - 12:01

Mamičky, ďakujem,,,za dve hodiny sme postupili z 1054 miesta na 305 miesto!!!!!!Tlieskam Tlieskam ĎAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!Zlomené srdce Objímam Zlomené srdce Objímam

evka, Št, 16. 04. 2009 - 12:39

Dievčence už sme na 276.mieste Tlieskam Tlieskam Objímam Objímam

Sona1, Št, 16. 04. 2009 - 12:04

chcela som znova zahlasovat, ale uz nemozem, ze som uz hlasovala... tam nedali moznost viackrat hlasovat??

evka, Št, 16. 04. 2009 - 12:16

nie, škoda že sa dá len raz ale keď bude na nejakom inom PC tak môžeš Chichocem sa ,,,

Sona1, Št, 16. 04. 2009 - 12:42

ked, tak zajtra... to uz budem v praci ... drzim Áno a este by som mohla obehnut nejake kocky po kancloch, ale neslubujem, to vies oni su statna firma a tam ich vraj dost sleduju kade vsade labzuju po nete...

evka, Št, 16. 04. 2009 - 13:06

V pohode Mrkám ,,,aj tak ďakujem hoci len za jeden hlas Bozkávam Zlomené srdce Áno Tlieskam

mahulenaz, Št, 16. 04. 2009 - 12:05

ja sa tiež pripájam k hlasovaniu držím palčeky mala je zlatáTlieskam Tlieskam Objímam Objímam Objímam

evka, Št, 16. 04. 2009 - 12:16

ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!!!Zlomené srdce Objímam Váľam sa od smiechu po podlahe

lia6, Št, 16. 04. 2009 - 12:48

Pridala som aj ja-škoda, že sa dá len raz hlasovať.Malá je krasnučká.Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko

bigmama, Št, 16. 04. 2009 - 13:10

tiez som pridala ten svoj hlasisko Chichocem sa
bigmama Objímam

evka, Št, 16. 04. 2009 - 14:56

ĎAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!Zlomené srdce Zlomené srdce Tlieskam Tlieskam Objímam Objímam Bozkávam Dnes ráno sme boli na 1054 mieste a teraz sme vďaka Vám na 194 mieste. VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI VÁM ĎAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Áno Áno Objímam Objímam Slnko Objímam Zlomené srdce Áno Bozkávam Bozkávam Bozkávam

cucoriedka2, Št, 16. 04. 2009 - 15:04

klikla som dufam že spravne Slnko

Chobotnička, Št, 16. 04. 2009 - 17:50

Máš aj môj hlas Áno a jeden tiež pridala kolegyňa z práce.Úsmev

evka, Št, 16. 04. 2009 - 19:02

Ďakujeme aj Tvojej kolegyňke Bozkávam Zlomené srdce Objímam

evka, Št, 16. 04. 2009 - 19:01

Všetkým Ďakujeme ktoré nám dali hlas Tlieskam Tlieskam sme na 147.mieste Tlieskam Tlieskam Zlomené srdce Áno Objímam Objímam Bozkávam

anči, Št, 16. 04. 2009 - 21:10

zlatucka lepsia ako moje dvojicky po spagetachTlieskam Tlieskam Tlieskam davam hlas

Ľubica.P, Št, 16. 04. 2009 - 22:46

aj odo mňa klik....držím palce... podarené srdiečko mamineVeľký úsmev Bozkávam Slnko

Sona1, Pi, 17. 04. 2009 - 07:34

tak a uz mas odomna druhy Úsmev

adis, Pi, 17. 04. 2009 - 08:10

klikám, kedy môžemÁno

denisa123, Pi, 17. 04. 2009 - 08:10

Pripajam sa aj ja...Mrkám

evka, Pi, 17. 04. 2009 - 08:25

Maminky Nemaminky všetkýýýým Vám veľmi pekne ĎAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zlomené srdce Objímam Zlomené srdce Objímam Tlieskam Tlieskam Tlieskam Tlieskam

evka, Pi, 17. 04. 2009 - 09:15

No kočky ktoré ste ešte nehlasovali tak šup šup Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe ĎAKUJEME!!!!!Bozkávam Bozkávam Tlieskam Zlomené srdce Objímam

lusesita, Pi, 17. 04. 2009 - 09:21

ja som vcera aj dnes....prekrasne fotoÚsmev Bozkávam Objímam

evka, Pi, 17. 04. 2009 - 09:33

Ďakujem,,,dá sa viac krát dávať hlas???Prekvapenie Tlieskam Tlieskam

Petra5, Pi, 17. 04. 2009 - 09:24

je tam aj moj hlas

Zlomené srdce Petra B.Mrkám

Janulienka, Pi, 17. 04. 2009 - 11:01

mne to už nejde druhý krát, ale je krásnaSlnko

evka, Pi, 17. 04. 2009 - 11:07

Janka, skús tak o dvanástej možno na to treba odstup 24hod. A Ty si hlasovala o pol dvanástej tak možno potom sa bude dať,,,ale aj tak ďakujeme aj keď za jeden hlas!!! Zlomené srdce Zlomené srdce Tlieskam Áno ,Ste všetky SUPERTlieskam Tlieskam Tlieskam Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Slnko Objímam

Sona1, Pi, 17. 04. 2009 - 21:49

nejde to... vcera som na PC z domu hlasovala rano okolo desiatej, a ked som chcela teraz pridat hlas, tak zase ta veta, pre tuto fotografiu ste uz hlasovali Smútok ... takze neviem, ako sa to niektorym podarilo dvakrat

evka, So, 18. 04. 2009 - 10:03

Soni, nič si z toho nerob Bozkávam Ďakujeme hoci len za jeden hlas Zlomené srdce Objímam Zlomené srdce Tlieskam Tlieskam

evka, St, 29. 04. 2009 - 10:19

Ďakujem Tlieskam ,,,no len stúpame, máme málo hlasov Smútok ,,,ale dúfam, že to dobehneme Chichocem sa Ďakujem všetkým ktorý hlasovali aj tým ktorý ešte len budú Bozkávam Tlieskam Objímam Zlomené srdce Objímam

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama