bezpečnostná sieť na postel

Ahojte maminy Slnko , som zúfalá, zháňam malému na poschodovu posteľ bezpečnostnú sieťku,no nikde nič. Máte niekto dáky tip, kde sa to dá kúpiť?
siet

Diskusie Naničmama.sk: 

Ahoj,
ako myslíš si, že toto je bezpečné? Skôr mi to príde, že sa na tom dá dobre obesiť.

U nás určite nekúpiš.My sme zhánali pre dcérku že ju dáme na postel kým sa skludní.Odkedy sú zakázané používať siete aj na psychiatriách,siete sú u nás nedostupné.Tá fotka je bud stará,alebo je to vyrobené podomácky.Pre zúrivé dieťa si to viem predstaviť že kým sa skludní si neublíži.Zdravému dieťaťu mi to pripadá montovať hotový nezmysel.Dieťa je obmedzené a nemôže ísť ani na WC.

Keď iné riešenie nie je, radšej by som nechala dieťa spať na matrace na dlážke, ako zasieťkovať. "Nikdy!!!"

tiež som o nej rozmýšľala, keď som potrebovala dať 2,5 ročné dieťa na vysokú postel, ale nakoniec som to vyriešila inak (pošlem ti foto do mailu). Takéto sieťky sa zohnať totiž nedajú, ale dá sa kúpiť malá tenisová sieť v športových predajniach - ako náhrada, len mne prišla príliš drahá.

aj my máme tento problém,mohla by som aj ja poprosiť to foto,veľmi by ma to zaujímalo,ďakujem

foto je už v maily Úsmev

mozem aj ja poprosit? Dakujem velmi pekne. tiez riesime, ako ochranit dieta na poschodovej posteli.
Jana

Citam to s par rocnym odstupom, ale prave riesime tuto dilemu. Ak by ste mali este, mozem poprosit tiez foto ? Dakujem krasne. :)

Uf, neviem, príde mi to nebezpečné, dieťa vopchá hlavu, skočí.. a brrrrrr. neviem,.. ja by som radšej dala matrac na zem :D

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok