Vysmážaná parenica

Pridal/a M.á.r.i.a

Nie som veľký milovník vysmážaného syra ale tento recept je v poslednej dobe nejakým hitom internetu tak som vyskúšala. Bolo to výborné a možno práve preto, že sa to tak neťahalo za vidličkou Chichocem sa. Na budúce tam zabalím aj lístky špenátu. Nedávam presný rozpis ingrediencií lebo je treba robiť podľa počtu stravníkov - hladošov. Jedna na parenička pre jednu osobu úplne plne postačí.

Vysmážaná parenica - recept
Porcie
Porcie
Čas prípravy
10 minút
Čas varenia / pečenia
10 minút
Celkový čas
20 minút

Ingrediencie

Inštrukcie

Parenici treba rozbaliť po celej dĺžke. Šunku nakrájať na široké pásy ak je parenica, naukladať po celej dĺžke a znova zbaliť. Drží to celkom dobre. Prekrojila som ju po výške na polovicu ( myslím, že sa lepšie vysmáža ako taká vysoká). Obalila som 2 x v trojobale a pomaly vysmažila na oleji.

Ked budem robiť na budúce, zabalím tam pár lístkov šenátu a možno skúsim dať piecť do rúry nie vysmážať ....vyskúšam.

Postup: 

Vysmážaná parenica - recept postup 1
Vysmážaná parenica - recept postup 2
Vysmážaná parenica - recept postup 3
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (2 hlasy)
 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok