Zienky, zabudnime na chvilku na vsetky starosti, na vsetky skarede veci, na vsetky "hlboko filozoficke temy" a radujme sa zo zivota
Len tak - bez dovodu
Vonku je tak krasne, jar je vo vzduchu, orgovan rozkvitnuty - co viac so priat? Krasny den vam vsetkym!
![]()
Ahoj Nati
ja som tu inac kazdy den (den bez NM by sa mi uz ani neratal), ale vacsinou Vas len citam a sem-tam nieco splechnem, ale inac sa nejak prehnane nerealizujem ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
NO VIDIS TY SPIONKA, clovek si potom mysli, ze si zmizla z povrchu zemskeho a ty si tu spionis a smirujes nas...
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Jooj haslerka, ja by som aj rada, ale ako sa hovori na "pos... aj hajzlik spadne"... tak si tu jar uzite aj za mna...
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Neboj nic Efi, niekde za tym mrakom sa skryva ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ja sa tiež teším,jar si užívam. Chystala som sa akurát dnes druhýkrát von s deckami a búrka nás prekvapila
. Tak snáď zajtra to bude fajn
. Ale teším sa teším
. Hneď je svet krajšíí
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
neviete mi povedať,kde mi odišiel komentár?poslala som
omylom na zobraziť komentár![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Haslerka ty si pila?![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
este nie. ale mozno si vecer nieco hrknem a to mi len potom bude sveta zit!!!
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
...ja veru dobijam solarne baterky jedna radost...
konecne moje obdobie
kazdy den chodim na dlhe prechadzky a pohansky oslavujem prichod slnka, svetla, tepla, kvetov, zelene a vtacieho spevu. Na Velku noc hajde s detuchmi do prirody, s nasim polrocnym v nosici
. Aj ja som tusim tou jarou opita
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
fajn, v Ziline burka, tmavo, chladno...
sa tak mozem vytesuvat![]()
Eva ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ale aka krasna bude zajtra trava, ja som sa z dnesneho dazda vytesovala.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
My už sme viac v záhrade ako v dome a je to supeeeer
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Georgi- ja tu moju chodim stale len obzerat....
Ale tekvica nasiata v kochlikoch na balkone- taka ta na privarky!![]()
A o orgovane ani chyru ani slychu- kde -tu pusta kricek puciky.
ivet![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ale vitaj teba som dlho necitala...ci sa mi to len zda???