reklama

Huraaaaa

Pridal/a haslerka dňa 08. 04. 2009 - 15:41

reklama

Zienky, zabudnime na chvilku na vsetky starosti, na vsetky skarede veci, na vsetky "hlboko filozoficke temy" a radujme sa zo zivota Úsmev Len tak - bez dovodu Váľam sa od smiechu po podlahe Vonku je tak krasne, jar je vo vzduchu, orgovan rozkvitnuty - co viac so priat? Krasny den vam vsetkym! Kvietok Slnko


reklama

reklama

Natinka, St, 08. 04. 2009 - 15:45

ale vitaj teba som dlho necitala...ci sa mi to len zda???Hambím sa

haslerka, St, 08. 04. 2009 - 16:48

Ahoj Nati Úsmev ja som tu inac kazdy den (den bez NM by sa mi uz ani neratal), ale vacsinou Vas len citam a sem-tam nieco splechnem, ale inac sa nejak prehnane nerealizujem Mrkám

Natinka, St, 08. 04. 2009 - 16:56

NO VIDIS TY SPIONKA, clovek si potom mysli, ze si zmizla z povrchu zemskeho a ty si tu spionis a smirujes nas...Veľký úsmev Veľký úsmev Veľký úsmev Veľký úsmev

eifelovka, St, 08. 04. 2009 - 15:46

Jooj haslerka, ja by som aj rada, ale ako sa hovori na "pos... aj hajzlik spadne"... tak si tu jar uzite aj za mna...

haslerka, St, 08. 04. 2009 - 16:50

Neboj nic Efi, niekde za tym mrakom sa skryva Slnko

ramzesa, St, 08. 04. 2009 - 16:25

Ja sa tiež teším,jar si užívam. Chystala som sa akurát dnes druhýkrát von s deckami a búrka nás prekvapila Prekvapenie . Tak snáď zajtra to bude fajn Úsmev. Ale teším sa teším Kvietok Kvietok Kvietok . Hneď je svet krajšíí Slnko Slnko Slnko .

glloria17, St, 08. 04. 2009 - 16:25

neviete mi povedať,kde mi odišiel komentár?poslala som Chichocem sa omylom na zobraziť komentárPrekvapenie

mischel, St, 08. 04. 2009 - 16:36

Haslerka ty si pila?Bozkávam

haslerka, St, 08. 04. 2009 - 16:46

Váľam sa od smiechu po podlahe este nie. ale mozno si vecer nieco hrknem a to mi len potom bude sveta zit!!! Chichocem sa pivo

lobelka, St, 08. 04. 2009 - 16:41

...ja veru dobijam solarne baterky jedna radost...Kvietok Kvietok Kvietok konecne moje obdobie Slnko Slnko Slnko kazdy den chodim na dlhe prechadzky a pohansky oslavujem prichod slnka, svetla, tepla, kvetov, zelene a vtacieho spevu. Na Velku noc hajde s detuchmi do prirody, s nasim polrocnym v nosici Zlomené srdce . Aj ja som tusim tou jarou opita Chichocem sa .

eva m, St, 08. 04. 2009 - 16:58

fajn, v Ziline burka, tmavo, chladno...
sa tak mozem vytesuvatSmútok
Eva Slnko

Kamila, St, 08. 04. 2009 - 17:05

Ale aka krasna bude zajtra trava, ja som sa z dnesneho dazda vytesovala.Slnko

georgina, St, 08. 04. 2009 - 18:21

My už sme viac v záhrade ako v dome a je to supeeeer Úsmev Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok.

ivet36, St, 08. 04. 2009 - 19:24

Georgi- ja tu moju chodim stale len obzerat....Úsmev Ale tekvica nasiata v kochlikoch na balkone- taka ta na privarky!Váľam sa od smiechu po podlahe
A o orgovane ani chyru ani slychu- kde -tu pusta kricek puciky.
ivetMrkám

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama