Krkavčia mať

Keď som teraz premyšlala nad názvom tejto diskusie, opäť ma napadlo že nanič matka, tak ako pred par rokmi, ked som do googlu zadala nanič mama, lebo som sa tak cítila. A bola som tu :) Dnes večer by som chcela vedieť, či som ozaj taká nanič mama, ktorá má pocit že úplne  zlyhala, alebo je nás viac? Je tu nejaká žienka, ktorá zavrela pred svojím dieťaťom dvere, lebo to bola posledná, hoci veľmi bolestivá voľba? Chcela by som o tomto podiskutovať s niekým. Alebo to sa nerobí? Vyhodiť svoje dieťa, hoc už aj dospelé?

Diskusie Naničmama.sk: 

su situacie, kedy taketo riesenie je potrebne. Ak si to urobila, zreje si uz ine riesenie nevidela. Nevycitaj si to.

Istotne si to urobila po veľkom zvážení iných možnosti, niekedy je to jediná cesta ako dietku pomôcť.Objímam

Moja už byvalá kolegynka bola tiež nutená urobiť toto isté-vyhodiť a zavrieť dvere pred synátorom(naštastie drogy tam neboli).Vymenili všetky zámky a mal dovolené,že ak bude chcieť isť domov tak jedine v nedelu na obed a zdržať sa kým mu práčka nevyprala prádlo čo si doniesol.Trvalo to necelý rok ale pomohlo to!Uvedomil sa !Potom zas začal bývať doma kým si nenašiel sám od seba nový podnájom a ako ona hovorí..že tým,že ho vyhodili urobili to najlepšie(ale vraj kolko sa s mužom potajme naplakali-ten čo to nezažil nepochopí)..pred tým skušali prosby,hrozby,bitku ale aj návštevu farárov nakolko sú dosť veriaci-mladému nebolo rady.Ked im farár odobril toto zavretie dverí potom sa odhodlali...

dakujem za podporu zienky SrdceKvietokSlnko

Možno to bolo jediné možné riešenie, držím palce aby pomohlo. Spomínala sú túto tému už trošku skôr, čo sa odvtedy zmenilo? Trváš na svojom rozhodnuti, aj keď to bolí? Ako sa k tomu postavilo dospelé dieťa?

Aj ked si zatvorila dvere ale srdce zostane do konca zivota otvorene,lebo je to srdce matky spod ktoreho to dieta pochadza.

Áno a každý deň bude potichučky čakať kedy sa jej dcéra spamätá a naozaj sa vrátiObjímam

Je tazko nieco hovorit k tomuto. Ty najlepsie vies preco si to spravila. Ja len verim a pevne dufam, ze to bude mat zmysel, ze to pomoze ;)

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.