Správaj sa úplne prirodzene, ale Vykaj mu. Možno len skúša, neviem?! Ale ja by som to takto riešila. Proste nenútene, prirodzene, ale s rešpektom-proste Vykať jednoznačne! A trvala by som na tom Držím palce, nech to výjde..., a ešte niečo:neviem, ako Ty, ale ja by som aj napriek tomu, že niekde chcem robiť kariéru(a možno by mi to aj uškodilo-neviem)si stojím na svojom. Už som niečo také spravila na škole-síce ma mrzí, že namám matúru, ale spravila by som to znova! Kôly dobrým známkam predsa nebudem robiť pajáca a školu si môžem urobiť kedykoľvek
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ahojte, mám pre vás takú ľahšiu otázočku, ale mňa to docela trápi a vytáča....
O čo ide :
V škole si všetci (pedagóg - žiak aj žiak - pedagóg) vykáme.
Jeden profák ma zoznámil s dosť vysoko postaveným chlapom na Slovenskej akadémii vied. Keďže tam chcem robiť kariéru tak mi na tom dosť záleží. Raz som sa s chlapíkom videla, vykali sme si. Teraz som mu písala mail, cca po troch mesiacoch, a on mi odpísal, ale tykal mi ! Zajtra sa máme stretnúť, a ja sa obávam, že bude pokračovať v tykaní.
A teraz otázka :
Ako mu mám jemne, milo a slušne oznámiť, že mi to sakra vadí ????
Predsalen mi na tom mieste dosť záleží a pokaziť si dojem kvôli nejakému tykaniu si nechcem. Na druhej strane nechcem v sebe dusiť ten "hnev" že mi tyká starší muž, lebo by som just nejako nevhodne vyjadrila.
Ďakujem za nápady