Kamilka, pozri prosím do témy ODDELENÁ STRAVA PO TRETIE, je tam riadny chaos. Bola to velmi rozbehnutá debata, ale od istého času nám začalo zaraďovať príspevky hore-dole, hocikde, vobec nie podľa aktuálnosti a teraz sa tam veľmi ťažko orientuje. Nevieme sa tam nijako zoradiť, už kvoli tomu aj pomaly končí komunikácia. Prosím, kukni tam, či sa s tým dá niečo urobiť!!!!
Dik, tiež som na to myslela, že by sme mali založiť novu temu, ale sú tu témy, ktoré majú ovela viac komentárov. Tak som čakala. ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Neviem, asi to tazko opravime, zrejme uz ma program pretlak z tolkych komentarov v jednom prispevku, skuste prosim zalozit novu diskusiu Delena strava po stvrte, pozrieme sa na to, len neverim, ze sa to pdoari opravit. jednak odpovede sa pridavaju aj k starsim komentarom, aj nakoniec ...