ludia si mislia ze ked je cez den teplo tak že v noci nebude padat dast ale milia sa dakedy može pafdat a dakedy nie![]()
jamajka, možno to, že v noci možno pršať bude a možno nie
- predpoveď počasia ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
jo , jo , aj Iľkovi to občas vyjde presne takto
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
veru ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
a aj Ilko si misli a mysli a aj ked ludia sa milia moze pafdat a pafdat![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Aspoň som sa zasmiala ale mi to pripadá,že niektoré chodili do divadelného a nie do gramatického krúžku.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
zvykaj si , Klaudika, " dnes je jiná doba " ,niektoré tak rýchlo píšu, že nemajú čas na gramatiku , alebo že sú prázdniny , viéééš ?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
U nas zatial nepafda a u vas?Hlaste priebezny stav pocasia![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Píš,ako počuješ.Ved čo tam po akomsi pravopise?Ved vybrané slová sú preto vybranými,že si môžeš aj i-y hádam vybrať.No u nás v noci pafdalo a pafdalo.Teraz sa vysúša.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
..to je krásna odpoved, že "mozeš si vybrať, ved su vybrané..." ![]()
ak dovoliš, "ukradnem" si ten tvoj výrok..![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Mozno to malo byt s medzerou- paf dat...cize moze padat aj paf dat. A paf aj nedat. Ktovie ako to je s tym milenim a mislenim....
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Mislím, mislím a nič![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tedy, dnes som roztláčala oblaky očami a podarilo sa, dokonca tu ani nepfdalo - mislím ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Však aj ja som tlačila, skoro mám až svalovicu
- ale sme si "krochnili" na slniečku, že? A nepfdalo nám ani tu pod Tatrami![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
veru, pokrochlili sme si
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Asi bude veselo,ked sa zaregistroval vlkodlak.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Konečne nejaké vzrušo ,ale keď mislia tak bude aj pafdat.Keby radšej pafdali ceny a naše kilá.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
"mislým že môže biť"
http://www.youtube.com/watch?v=pMxIPP-zLVE
a u nás dnes nepfadalo![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Konečne je tu veselo,ale oni nech si mislia,že keby radšej pafdali ceny,alebo naše kilá to si mislím,že to by bola väčšia sranda.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Mne sa pacia tie kategorie pri vybere blogu- Premeny - Som v tom? - či iné knihy......
mislim, ci ne- pafdala uz riadne s promile v krvi.....
![]()
ivet![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ivet, ja si mislím, že to zaradila celkom správne do tých kategórii: pri pafdaní sa menila, zrazu bola v tom a teraz je z toho iná kniha
![]()
Mislím, že zajtra buď bude pekne, alebo bude pafdať, ale pozor, nemislíte si, že podľa toho sa dá určiť, ako bude v noci ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ivet![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
V noci pafdať nebude.Aspon mislím.Zajtra už pafdať určite bude.Babku bolia klby.
ilko sa míli,kosti nééé.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
menej hulit, viacej pracovat. potom sa ti to v hlave da do poriadku aj same. ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Mislym ze nyekomu pafdla ryadne tazka kvapka na hlavu
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Alebo bola dlho na slnku.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Hladina vady nepadnimaet do 4:59 nepafda a mislim,ze je aj spln![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
....jeden myslel a vymyslel....
ach jáj, čo robí so školákmi!
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
...a čo tým chcel básnik povedať ?