Dobrý deň, teda obed.
Už celý týždeň čítam, ako všetci nadávate na sneh a odhŕŕŕŕňanie a koľko ho je a že zase snežíííí. Stále som sa čudovala
, že kde, lebo u nás pod TATRAMI (PP) ho je tak do dvoch hrtí
. Mrazy sme mali ale toť všetko. No ale nastala veľká zmena. Včera ráno sme sa konečne prebudili do krásneho bieleho ránečka. Hneď som veselo zobudila manželíka, /ten až taký nadšený nebol - nechápem prečo?
/ a šup ho šuflovať sniežik. Ja som zatiaľ pripravila dcéru do škôlky a popri tom čumela von oknom ako mu to pekne ide. Aspoň sa zahrial. Zima tu síce bola ale sňah nikde. Večer som neoddolala a išla som provokovať moje dutiny (veď už týždeň sa cítim dobre
) na večerné lyžovanie. Detváky sme nahali našim a hor sa do hôr aj s najdrahším. Bola to nádhera až super romantika.
Ľudí bolo tak akurát a aj snežilo viac ako sa patrí, lebo kým sme vyšli hore na vleku tak sme boli ako snehuliaci /keby som mala mrkvu tak je to dokonalé, mala som prilbu takže hrniec nechýbal, aj šál bol
/ dole sme to zlyžovali za chvíľku a boli sme biely iba z predu.![]()
Potom sme si dali čajíček s mini rumom a pozerali na tu náááádheru. - normálne predčasý Valentín. až som mala hriešne
myšlienky, no ale keď som si predstavila že kým by som si dala dole nohafky na traky a termo prádlo a pod... prešlo ma to. Veď aj večer je čas
(pohodlie je lepšie)
Prišli sme domov dali detváky spať a ja som zistila, že mi ide Železiarstvo v ružovej záhrade (tak to volajú u nás chlapi, lebo v ten večer majú oni čitateľský večer
), čiže ťuťumuťu sa odložilo na.... však uvidíme
![]()
Takže zatááál len toľko.
Už máme sneh aj my jupíííí.
![]()
![]()
Tiež som vstala vytešená, že sneží
. Ešte sme sa smiali z uja Ilka, že čo tolko straší. Sneh k zime patrí. Škoda len, že ma smiech cestou do práce prešiel. Odrazu kolona a ked sme sa pomaly dostali bližšie, auto pod kamionom. A kúsok dalej pohrebák. Po pár metroch dalšie auto v jarku
. Dosť! Ja už scem jar, už nescem šmýkajúce cesty a frajerov zo volantmi. Chcem popri cestách obdivovať kvitnúce čerešne a jablone
.
PS: Hľadám zeleného rytiera čo pôjde pohľadať jar.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
este kúsok nech vydrží ten sniežik ale tak o mesiac som ochotná požičať nafukovacieho koňa od dcéry pre zeleného rytiera.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Beriem za slovo
. Dovtedy sa, dúfajme, dajaký zabudnutý rytier objaví a vystrojíme ho.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
dám nejaký inzerát, ale musí byť fešák aby sa ho tá JAR nezľakla. ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
...Prajem lyžiarom snehúúúú...nech si ho majú= na horách...ale tu v Ba...UŽ DOSŤ!!!!![]()
Ja mám bielu nemoc![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Presne tak, sneh svedčí na horách,tu na nížine ee.Aj ja už ho mám plné zuby.Som jarno-jesenný tip.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ze kde? Vsade.
V Amerike, v Parizi, v Cechach aj tu v NR. Obavam sa , ze bratia cesi k nam na jar doplavaju, toooolko maju navalaneho snehu
A americania vyhlasuju sneznu apokalypsu. ![]()
Asi zavediem stary dobry rezim, telka odstavena naveky vekov amen....a bude klud. I ked neviem ci to nieco zmeni na tom, ze okolo vsetko biele
Asi nie...a tak v pokoji a v mieri trpezlivo odratavam kolko este chyba do prveho jarneho dna....![]()
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tak ja mám pre vás všetky jednu dobrú správu - z juhu sa k nám blíži výrazný teplý front. dorazí niekedy v máji, v júni.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Si potešila,ja už chcem siaaať,a trávu kosiť,a jahody zbierať,...
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
jaj, a ja keby som mala záhradu...to by som sa vytešila.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
stačí povedat, na jar zakladám pri dome novú záhradku tak môžete dojsť na brigádu, každá ruka noha je dobrá. ja urobím niečo "malé" /tak na tých 1270 vypráž. syrov asi nebudem stačiť ale dohodneme sa, ale zase tiež nie som Kempinsky, takže s mierou, jasan
![]()
/tak šidem raz/???
poprípade ugrilovať niečo /za nami je pole a chodia k nám pekne veľké myšky
/
takže na jar čakám...
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
jee mirka6 zavidim ti to lyzovanie cez tyzden.My ideme zajtra uz sa tesiiiim