Áno, dnes si to už priznám... po dlhom upozornovaní synčeka a každoddenných poznámkach manžela si to priznávam... SOM ZAVISLA NA NANICMAME...
kedysi dávno, ked som zapla internet, tak som si najprv pozrela správy, novinky, pocasie, mala som super prehľad o svete.. no teraz moje palčeky ako prvé ťukajú do počítača www.nanicmama.sk a odtial sa už moje oči nepohnu. hoci strácam čoraz viac prehľad o svete, hlavne že som šťastná a nikdy sa nenudím...
NECH ŽIJE NANIČMAMA
![]()
vidíš, už sme dve,hned sa cítim lepšie
PS:taký dotaz...v jednom časopise stále píše nejaká mamka Danka fejtony..to si ty alebo to je iná mamka ? ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ale kde moja,to nie som ja
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ja len tak , že rovnaké meno
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
..aj ja som zavisla
,ale co hlavne,ze niesme zavisle na niecom inom,ved toto je krasne![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Aj ja sa pridávam do partie.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
no asi nás bude viac![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
som v partii![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
je naas dost baby nebojte...uz teraz rozmyyslam ako mi bude nanic,ked pojdem rodit a v nemocnici NM mat nebudem..
a viem ze potom pri malom baabenku zas tolko casu vysedaavat tu..ale zas,urcite si nejakuu chvilku naajdem,pretoze bez NM si uz zivot neviem predstavit...![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Aj ja sa pridavam ,racej NNM ako drogy no NIE ?![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
veru veru, oooooooooovela lepšie :)
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ja ju mám nastavenú ako domovskú stránku a dennodenne si sem chodím po svoju dávku.Radka,hlásim sa tiež k závisláčkam
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
o chvílu sa môže postaviť odvykacie centrum ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
a naco?
![]()
Eva ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
aby bol MM spokojný ![]()
on by ma totiž radšej preorientoval na inú zavislosť..takú spojenú s ním
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
taky tak, dievcata ![]()
bigmama ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ufff, nie som sama. No myslím, že toto je jedna z mála všetkým prospešných závislostí. Nech nám to teda takto čo najdlhšie vydrží.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
pripime si haha
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Muž mi práve skontroloval teplotu, myslí si, že som ochorela.Odkedy som vás našla (tri týždne)od pol ôsmej som mimo - som na naničmame. A som záááááávislááááá.
Jak dobre.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ale aká to fajna závislosť,no nie? :)
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
musím sa pripojiť, aj keď som tu ešte len krátko, táto závislosť je veľmi chytľavá...
![]()
aj keď pri maličkom nie vždy stíham, denne tu musím nakuknúť
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tak aj ja som závislá,priznávam sa bez mučenia
