NEZADANÁ (blog venovaný osamelým dušiam)

Máš vo svojom okolí dobrú kamarátku, sesternicu alebo inú spriaznenú dušu, ktorá túži po láske a trvalom vzťahu? Si presvedčená, že si zaslúži len to najlepšie a zo srdca jej praješ šťastie v podobe skvelého partnera? Napíš nám o nej, zachovajúc jej súkromie (nezverejňujte osobné údaje, emaily ani telefónne čísla či adresu!!!). Ideálne bude, keď si vypýtaš povolenie na jej zaradenie do našej veselej zoznamky. Môžeš jej napr. poslať emailom link na tento blog, nech vidí o čo ide.

Potrebujeme vedieť vek, opis vizáže, jej aktivity, duševné hodnoty, záľuby, okres bydliska. Napíš ako dlho sa poznáte, čo pekné na nej vidíš, tiež vlastnosti, ktoré sa ti na nej moc nepáčia. Proste reálny pohľad, pretože dokonalý človek neexistuje.

Naničmamky, ktoré máte po ruke vhodného partnera pre tú - ktorú slečnu, napíšte o ňom v komentári. Musí to byť človek, ktorého dobre poznáte. Tiež ho môžte opísať v blogu s názvom NEZADANÝ.

SrdceSrdceSrdce

Komentáre

Úsmev jéééjdanenky!...a kto opíše mňa...nezadanú...?????..síce nie som už dávno slečna,ale nezadaná som...(giggle) Slnko ...budú tam aj zdraví 50 tnici??...

alioska, tiez by som sa zaradila do kategorie "nezadana" ako "dohadzovacka"(blush)
poradi nam niekto? Váľam sa od smiechu po podlahe

babizne, ked mate zaujem, tak sa tu smelo opiste same Chichocem sa a hor sa na nanicmamovske stretko, prevetrame vas len taky cukriiiikovy dzez Váľam sa od smiechu po podlahe

....obrovské slniečko

Alioška, ja Ti napíšem odporúčanie. Srdce

Veľký úsmev ..óóo...aspoň niekto by sa podujal...dííík...:-*
..šak uvidíme...jak si nás v tej Jasnej budú testovať..:-D

Tuhľa je môj brat.Inzerát som podávala s jeho súhlasom,tak to posúvam znova:
http://www.nanicmama.sk/inzerat/15470

Až teraz som si všimla že som to dala do časti nezadaná,ale prepáčte mi to,strašne ma dnes bolí hlava,idem to dať do tej druhej kategórie.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.