33. deň do Vianoc

Bububu! Úsmev

Keď som naposledy si pustila totok https://www.xmasclock.com/, tak mi tam vyhodilo, že do sviatkov je vyše 50 dní a mám skľudniť hormóny, že to je ďaleko. ALE 33 je do kelu fakt už za dverami.

Navyše som si na nedeľu zavolala blízku rodinu a už ma oblievajú mdloby, čo všetko chcem stihnúť. Podotýkam, že sa to chystám stihnúť v sobotu. Tak uvažujem, že keď to vycapím sem, tak možno sa aj dnes dokopem niečo spáchať aj doma.

Upratovať šuplíky sa mi teda zdá momentálne nie na mieste - hádam mama a manželova mama (napísala som svokra ale nejak sa mi hneď Gizka Oňová vybavila neviem prečo teda, lebo mama sa na ňu nepodobá ani fyzicky ani náturou)  nebudú chcieť robiť hĺbkovú inventúru Chichocem sa, bo zvyčajne len spôsobne sedia a diskutujú.

Takže späť do kuchyňo obývačky - juj hlúpy nápad to bol dať to pri mojom upratovacom tempe dokopy, hlúpy - a rozhliadnuť sa dookola, čoby sa dalo dnes spáchať.

Ach môj Bože! Rybičky. Teda ono to nie sú rybičky, ono sú to prísavníci iba. A rozhodli sa nadobro nás zaplieniť a zasypať svojim potomstvom. Aj som sa snažila ich ignorovať, reku, nechám vám trochu menej vody, trochu menej žrádla, trochu neskôr vymením filter a výsledok? Prd makový. Oni si v tom bordeli a na tej diéte ešte aj krochnia a rodia potomstvo jedno za druhým. Uvažujem, že to vypustím do Váhu, ale bojím sa, že v tej Váhovej vode to narastie vplyvom netoxických látok čo tam vypúšťajú od neviem odkiaľ a jedného dňa by sme mali v Trenčíne novú atrakciu niečo v štýle lochneskej príšery, keby to podrástlo ešte kus. Alebo keby sa to prisalo na most, tak ho isto iste aj zhodí, aj tak už teraz sa vedú búrlivé diskusie o jeho statike. Nič. Po zlom to nešlo, skúsim to dnes po dobrom. Vyčistím ich a možno tou sterilitou skvária dosiahnem aj inú sterilitu a už sa hádam tento rok aspoň neokotia Veľký úsmev.

Takže úloha dňa: vymeťte pelech vášmu miláčikovi, očistite klietku andulkám, vyčistite akvárium. Alebo aspoň zlikvidujte moly v špajzy či vinné mušky z jabĺk.

Takže rukavice na ruky, handry, mopy do pozoru a hurááááááá. Pome do toho. Mrkám

Diskusie Naničmama.sk: 

33???PrekvapeniePrekvapeniePrekvapenie

Miláčik si upratal izbičku onehdá a darí sa mu udržiavať poriadokTlieskamTlieskamTlieskamvlastne ešte okno si tam musí umyť!Mrkám

Chichocem saChichocem saChichocem saChichocem saChichocem sa

Váľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlahe

Looool

Moji miláčikovia dostanú tiež dnes úkol upratať si brloh sami. S obydlím rybičiek a Zet by to bolo predsa len nad moje sily, keby aj tieto upratujem. Obávam sa, že hlavne sily psychické Váľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlahe.

a pri pavúkoch oknových sa čo berie za splennei úlohy? Vyhodenie von, zlikvidovanie alebo umytie okna, aby lepšie vynikli????

Aladin vyveštil, že v sobotu neprší a sľubuje krásnych 10 stupňov pre mňa, tak okná budú v sobotu. Aspoň tie čo návšteva môže vidieť Váľam sa od smiechu po podlahe.

No - k pavúkom. Ja by som navrhla úplne otvoriť srdce a nechať sa prejaviť aký vzťah spolu máte. Aj za ušami ho poškrabkaj, ak ti neujde Veľký úsmev. Naši sú plachý - tak u mňa level uprac pavučiny, nech môžu urobiť si nové Úsmev.

ako, pozerám na svoju obyvačko kuchyňu a podobnú akciu budem mať asi o dva týždne a  nechce sa mi upratovať, ale dnes som spravila adventný svietnik v babovkovej forme ráta sa to? Hambím sa A hlavne som si tento rok nepustila žiadnu vianočnú skladnu a to vianocami žijem už minimálne mesiac. Hambím sa

 

Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmev jak si si doniesla veveričku, tak ráta. Jasné, že sa všetko ráta.

Hudbu vianočnú ešte oželiem. Ja si to viem vychutnať až tak za 2 týždne Mrkám.

Táto je taká predvianočná

 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok