Adventný deň trinásty

Zoznamy a pochôdzky.

Moje Vianoce sa bez nich nezaobídu. Proste je to tu niečo treba vyzdvihnúť, tam niečo treba zaniesť. Hentam vybaviť. Došli mi objednané veci do kuchyne na predajňu, sveter pre neter, poukážky treba zaplatiť, lyže si mám vyzdvihnúť lebo mi ich nevedia spraviť a ja môžem hľadať KTO mi namontuje skiaplové viazanie (ozaj, nepoznáte niekoho?). A tak píšem zoznam.
Pripisujem ešte čo mi chýba - rozbila som misky, baterku do hodín treba kúpiť. Jaj a síce času dosť, ale tak kontrola špajze, či mi na vianočnú večeru niečo nechýba, čo už môže v tej špajzi tróniť by nezaškodilo. No a čo budem mať oblečené treba pozrieť. Hmmmm - ešte záclony som deckám chcela kúpiť nové - to musím pozrieť. Do Bratislavy by to chcelo, teda aspoň napíšem, čo tam kde tam treba vybaviť.
Tak dnes sa píše zoznam a vybavujú také tie pochôdzky, kde síce akoby ste nič nerobili, veľa sa nachodili, ale na konci dňa taký dobrý pocit že : fuuu toľko som toho vybavila.

No a k tomu pocitu patrí i kus pokory:

Diskusie Naničmama.sk: 

Velmi dobra uloha Áno, zvyknem to tak veru robit, ked je viac  "uloh" a potrebuju nejaku logisrtiku. Pocula som raz rozpravat nejakeho psychologa , ci kauca , ci kto to bol - on to vtedy nazval "vizualizacia". ... akoze ked si ulohy/povinnosti z nasej hlavy napiseme na papier.  A  vraj potom pomaha/motivuje, ked si vybavene ulohy viditelne oznacis -  ja si to odfajkujem zelenou fixkou ( lebo zelena farba vraj ukludnujeMrkám) Takze hor sa na zoznam.ÚsmevSlnko

Moj dnešný zoznam, ani nebol tak bohatý ako náročny, pol dňa u lekára a stačilo, snáď chytím druhý dych a možno budú aj medovníky.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.