Ako ma dobehla J.Lo

Ani neviem ako mám začať.
Tak teda - vezmem to po poriadku - chronologicky.
Vďaka niekomu z mojich FB priateľov sa ku mne dostalo video, kde si priemerne pekná dievčina namaľovala na svoju tváričku tvár Jennifer Lopez. Venovala som tomu necelých samozrejme zostrihaných 5 minút života, sledujúc v nemom úžase koľko vrstiev krémov, korektorov, make upu, koľko odtieňov oranžovej, ružovej, púdrovej, bronzovej a šedej, koľko liniek, špirálových potiahnutí a tupovania púdru, krycieho neviemčoho a fixácií za tých pár minút šikovne urobila, aby som ja nakoniec povedala  "WAU - načo som to kukala a zabila tak 5 minút môjho života? Čo mi to dalo?"
A presne tak ako nás dobiehajú rôzne situácie v živote, presne tak, ako vypovieme myšlienku a nevieme čo bude o pár dní nasledovať, presne tak ma dobehla aj tá J.Lo.
Lebo ja som musela robiť prieskum asfaltu a nezametených krajníc v Nemšovej. A nie hocijaký! Strepať sa totiž za rampami na bicykli v rýchlosti 30km/hod vie len málokto.
Rok mi hovorili - počkaj, ty sa skydneš na biku. Počkaj - dáš tretry, zabudneš sa vypnúť, si hubu rozbiješ. Lietaš ako blázon, raz sa strepeš.  Hambím sa Nie nie vážení! Ja jazdím, ja nepadám.
No tak som už aj ja poriadny cyklista a mám to za sebou. Veľký úsmev
A rovno na testovačke Merči po servise. Ale ťahala a aj ťahá perfektne Bozkávam.
Výsledok? Natrhnuté gate, dress, odretá sedanka, spadnutá retiazka, kúsok chýbajúcej kože na prste, odretá ruka, chrbát, noha od pol lýtka až po zadok a MONOKEL.
Sranda je, že presne na opačnej strane ako som spadla - helma pri spätnom náraze mi prikvačila okuliare a tie mi urobili malú ale presnú ranu a  .. walla - modrina na svete.
Do hodiny od pádu, to vyzeralo skvele - oko mierne spuchnuté, modrina nabiehala do oceľovosiva, ale v podstate na zhybe viečka, takže rám dioptrických okuliarov a otvorené oko ... nebolo si ani čo všimnúť pomaly.
Druhý deň ráno prekvapenie. Modrina sa "rozliala" po okolí a keby len po oku - ale aj pod ním. Prekvapenie Stále mierne fialkový nádych - stále rám dioptrií to ešte zvládal. Poobede som to už nezvládala ja a spomenula si na JLo a na tie množstvá make up, čo premenili dievčatko na pop krásku. Tak snáď zvládnem aj ja niečo zamachliť. Hurá na nákup šminiek. Korektor je skvelá vec - husté to je teda statočne - naďubete si to aj 3D a vyrovnáte opuch. Druhý až šiesty deň som robila priebežne počas dňa reštauračné zásahy do mojej fasády. Ako som povedala - zvonku otlčená, z vnútra bez vady. Váľam sa od smiechu po podlahe 
Na viečko však bol korektor málo a tak nastúpil plán D!
D ako diva - a nie hocijaká. Bola som jak diva z telenovely minimálne. Viete ako neviete rozoznať o akú telenovelu sa jedná, lebo všetky tie herečky sú rovnaké... lebo jeden maskér či čo. Tak presne som schytila ten štýl a bola na celý týždeň aj ja za hvízdu. Tmavošedé tiene prekryjú všetko. Mne trvalo asi 4 dni, kým som si na svoj look zvykla. Bledé pod oko, tmavé na oko a nejak sa to ... v podstate sa ma nik nespýtal, či mám monokel. Neviem, čo si okolie myslelo - ja som si svoj hviezdny dvojtýždeň (absolútne vymiznutie inak trvalo 18 dní!!!) užila naplno.
Takže - nikdy sa nečuduj, čo vlastne ti ten život chcel tou ktorou vecou povedať.
Lebo nikdy nevieš, kedy budeš potrebovať vedieť, ako sa vlastne robí taká celebrita! Pohoda
Jáj a noste helmy ... ten opuch u mňa by totiž isto nebol len na oku nebyť jej Mrkám.

Komentáre

Joj moja, no len keď opisuješ to ostatne na tele, čo dostalo zabrať, to nebolelo? Či len to, čo iní vidia? Ako rozumiem tomu, bo "dobroprajných" sa veľa nájde, 18 dní je dosť dlhá doba... Stačilo hviezdnej fasády, či sa ti zapáčila. Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe

Už som back to nude make up - čítaj, rýchlo špirála a trochu tieňov. Najhoršie je že to každý večer musíš odličovať a nie je toho málo, keď to dopatlávaš celý deň. No nemajú to tie krásne ženy ľahké Veľký úsmev.

A čo zvyšok tela? Tak dva dni bolelo, kým sa chrasty urobili. Ale relatívne aj som bola prekvapená, že rýchla regenerácia. Na druhý aj tretí deň som s deckami už labzovala na horskom bicykli - to máš jak s koňom ... treba rýchlo nasadnúť aby si sa nebála. A hej, keď som si priznala, že sa bojím sadnúť a ísť sama, tak to ma preliečilo hodne. Proste to vedomie zraniteľnosti a možného opätovného pádu Mrkám - prejsť znovu rampy bola psychika, tretí krát už OK ... tak ale keď to miluješ, nie je čo riešiť Hambím sa ...

Asi najviac fakt bolelo to ego, že sa to stalo aj mne. Úsmev

Inak - za mňa, tak ten monokel ani neriešim - horšie je ako by sa na manžela pozerali, lebo to vyzeralo akoby boxačkou som dostala.

Asi tie pady cakaju kazdeho cyklistu. Ja som spadla 2 krat, raz mojou vinou, lebo som chcela fotit z telefonom pocas jazdy, co sa nevyplatilo, lebo som pribrzdila wrong brzdou, tym padom som preletela bike , nastastie som spadla na kraj cesty., zaryla som hlavou tak to odnieslo celo ,ktore krvacalo,ze som nevidela na oci, usta,dlane a kolena. Musela som si urobit selfie, aby som videla ako som doranana na tvary. Ale vysla som z toho celkom Ok.este som sa stacila poobzerat ci ma nikto nevidel, a potom som sa na celu hubu rozosmiala nad svojou hlupotou, kto to kedy videl fotit pocas jazdy dolu kopcom.Pravda je taka, ze stale este nenosim helmu.Nemozem si na nu zvyknut , keby s om ju mala tak by to asi celo a huba neodniesla. Pravdu povediac ja sa az tak padov nebojim ako dostat defekt, bojim sa ze budem moze 30 km od domu kdesi medzi polami a dostanem flat co potom? Z toho mam vlastne nightmare.

No však, mňa ukľudnili bikeri, že "to je normááálne, to každý". No a už som bola "pokrstená". Váľam sa od smiechu po podlahe

Defekt som dostala 50km od domu Úsmev ... potom vyťahujem telefón a volám či prídu po mňa. Ale povedala som si, že toho roku došiel čas na to, naučiť sa servisovať si bicykel. Akurát v nedeľu som jednu kočku videla jak v pohode koleso dolu a ide Áno. Tutorial mám nájdutý, už len odvahu sa to ísť učiť.

Tú helmu - OMG! Bacha - otrasy mozgu ... s tým absolútne nie je sranda. Ja som si hlavu klepla riadne - helmušu mám bachnutú. Budem musieť vymeniť. Ono hodne je to o tom, akú tú helmu máš. Sú kvalitné - milión vetrákov, aby sa ti hlava tak nepotila, ja viem ... drahé, ale však hlavu mám len jednu a zaslúži si len to najlepšie Mrkám.

To mas pravdu, ja mam helmu a nie jednu, ale nemozem si zvyknut.

Pepka, písala som ti mail, ohladne vyhry v sutazi tu na NM, prosim ozvi sa mi cez Kontakt

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.