Diáre

Nie som ja veru diárový typ. Aj keď si každý rok nejaký úžasný kúpim, tým väčšinou moja snaha končí.

Môj manžel naopak, Diár potrebuje, pravidelhe kupuje a hlavne používa. (Pre istotu tam zapisuje aj moje termíny, hlavne u lekára). Má svoj typ.

V sobotu sme išli okolo vhodného obchodu, tak si chcel diár kúpiť. Hovorím mu, nech nekupuje, tento rok mám pre neho špeciálny diár.

Pri upratované nejakej poličky z knihami mi padol do ruky neotvorený, novučičky diár s vhodnými citátmi. Bol z vydavateľstva, kde bežne nakupujem knihy, tak som si len pomyslela, hľa, aká som bola prezieravá, už v lete som diar pre manžela kúpila.

Doma som mu ho celá natešená podávala. On sa tiež chvíľu nadšene pozeral. Po chvíľi už taký nadšený nebol. Ja som mu ten diar dala s ročným oneskorením. Na rok 2019 ÚsmevÚsmev Vôbec mi nedošlo, že som ho na tej poličke mala celý rok....

Komentáre

Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmev

Diáre mám v práci. Január ešte zapísaný a zbytok prázdny. Mne nejak vyhovuje kalendár v telefóne, kde si píšem poznámky. Ale sranda je, že kupujem pravidelne. Len skôr nie také dátumové, ale nekonečné a tak. Proste čmáram poznámky za sebou - vybavené, zaškrtám.

Veľmi sa mi páčil diár aký mala Samantha zo Sex v meste - ona tam mala ešte aj tie farebné lístočky. Strašne dôležito mi to pripadalo. Aj som taký chcela. Len mám dojem, že by som k tým lístočkom nedošla až. Nemám toľko asi povinností. Alebo je to tým, že mnohé držím v hlave? Mrkám

diáre..páčia sa,občas aj závidím ked napr.niekto vo vlaku len tak vytiahne  a čosi poznačí  ale mne sú na "zavadzanie"..

v robote fasujeme tzv.plánovací kalendár(ten roky považujem za najlepší) a tam píšem -aj pracovne termíny a iné povinnosti a aj súkromné..horšie je to ked idem na dovolenku vtedy si tie2-3 týždne súkromné pozn.musím prepísať na lep.lístky a doma nalepiť tak aby som na ne videla.

Rada by som používať, ale nehrozí ...

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok