Malé šampanské

Keď som v obchode videla malú fľašu šampanského, vždy ma to prekvapilo. Nevedela som si predstaviť, na ťo to je dobré. Však to snáď ani dva poháriky nie sú.

Včera večer sme boli v kine. Romantika. Posledné Vianoce. A tomu samozrejme odpovedalo aj obecenstvo. Smiala som sa z môjho manžela, že sa nemusí obávať, že je v kine sám muž. Našlo sa ešte zopár  šťastlivcov, čo doprevádzali svoje partnerky.

 

Ale o inom som chcela. Pred nás sa usadila skupina 5 mladých žien vo veku, kedy sa láme tridsiatka. Jasná dámska jazda. Zrazu sa v rukách jednej objavila malá fľaška šampanského. Ukázalo sa, že každá zo skupinky má svoju vlastnú fľaštičku. Len čo ostala tma, bolo počuť známe decentné zvuky.... A film si dokázali užiť aj bez popcornuVeľký úsmevVeľký úsmev

Tak to bolo inšpiratívne, že sme si hneď doma uvarili vianočný punč Úsmev

Komentáre

neviem prečo ale toto sa mi celkom zapáčilo..

inak do kina nerada chodím lebo mám pocot,že ľudia sa tam chodia viac asi nažrať popcornu na čo som doslova alergická..našťastie u nás ked nie je plné to menšie kino dá sa vybrať kde si sadnem-vtedy hladám doslova "samotu" a pozerám bez toho aby okolo mňa šušťalo,mľaskalo..

do multi...nechodím.Bola som len raz -prvý a posledný!pripadala som si ako v bufete-každý jedol nechával okolo seba odpadky  film bol druhoradý.

toto je jedno z tých obyčajných kín a teda, ani na mňa to vobec nepôsobilo rušivo. Bolo to celkom milé a zábavné v takom milom poňatí.

Dasa, aky bol film? Oplati sa?

neuveríš, ale neviem ti povedať. Asi mi torchu vadilo, že chceli v jednom príbehu zrazu riešiť všetky problémy.... Ale zase tak, že by som sa nudila alebo nebodaj chcela odíšť to nebolo. Taká príjemná oddychovka

Super, naozaj inšpiratívne :-)
 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok