Dievčatá, čo poviete - stihneme ešte jedno ministretnutie do toho veľkého v Boci? Ak má niekto záujem, navrhnite termín, miesto, čas
.
Sona, v sobotu a v nedeľu pracuješ tiež? Môj manžel tiež robieval na dvanásťhodinových zmenách - aj cez víkendy - preto sa pýtam... Ale ak by ti to vyhovovalo, stretnutie pokojne môže byť aj cez víkend
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
pracujem na smeny, takze ked mi vyjde sluzba, som v praci ci je piatok, ci je sviatok ... ale sme super kolektiv, tak mozno by som sa aj s kolegynou vedela prehodit ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Aha, presne ako môj manžel. Tiež to tak mal - vyšla mu zmena, tak šiel do práce, či v piatok, či vo sviatok. Dobre - veď sa budeme snažiť prispôsobiť tvojej práci
. A keď to nepôjde inak, tak skús to prehodenie zmeny
. Rada by som spoznala ďalšiu naničmamku naživo
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
to ma tesi... tak v tom pripade kocky hlaste sa... prosíííííííííííííííííííííííííííííííím
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ahoj maminky aj nemaminky,
ja viem dátumy, kedy nemôžem, budem dúfať, že sa rozhodne termín stretnutia práve tak, aby som medzi vás prísť mohla
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tesim sa
. Co tak v piatok v podvecer, ak by vam to vyhovovalo...?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Aj ja sa teším, Lobelka
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
No, ja som takmer úplne nezávislá. Nehodí sa mi iba soboty medzi 12-17 to musím "na panské".
Takže z môjho pohľadu aj ten piatok podvečer je O.K.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Teším sa aj na teba, Adus
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Tento piatok (24.4.) sa to moc nehodí mne. Manžel má tento týždeň poobedné zmeny a tak by nemal kto byť pri deťoch.
Ale ak by väčšine tento piatok vyhovoval, poprosím manžela, aby si zobral dovolenku. Má jej ešte dosť, dokonca minuloročnú ešte nemá dočerpanú. Tak ak bude súhlasiť manžel (a aj jeho šéf
), tak tento piatok môôôže byť.
A čo s miestom stretnutia? Komu by vyhovovala reštaurácia Robinson v Avione? Komu v Auparku? Čas môže byť o 17,00 hod.?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Mne čas vyhovuje a pokiaľ ide o miesto, tak radšej Avion, ale nevadí ani Aupark.
Pokiaľ ide o dátumy (teda keby predsa len nebol tento piatok), tak tam som absolútne flexibilná.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
aj ja by som sa pridala...
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Super, ďalšia do spolku
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tento piatok mam zrovna volno, takze hlasim 100% ucast ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
pardon
ucast na 100%
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Fajn, tak zatiaľ máme šesť záujemkýň - Sona1, Krtkovci, Lobelka, Adus, Naamah, ja.
Krtkovci, Naamah - môžete prísť tento piatok? Do Robinsona v Avione o 17.00 hod.?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
cas aj miesto sedia
, babysitter zabezpeceny, premastim panty
a ide sa na vec...
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
..aj ja sa pridávam
..môžem?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Pravdaže môžeš
Termín, miesto, čas ti vyhovujú?
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Prídem, kamkoľvek.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Super, Erkočka, teším sa, že ťa zase uvidím
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
V stredu bude manžel vedieť, či má poobednú, alebo doobednú...tak to potvrdím...
Teškám....![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
super, vidím, že bude veselo ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Moja účasť "ohrozená", ale pokúsim sa ešte nejako zabezpečiť "krtkovcov", pretože by som fakt rada prišla.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Veď zober krtkovcov so sebou, keď to inak nepôjde
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Kocky, ja som momentalne mesiac na Slovensku - v Bratislave. Pokusim sa dojst, ak ma zoberiete medzi seba. Este sa s nikym nepoznam.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Jasne, Ayosh, že ťa berieme
. A že nikoho nepoznáš? Z toho si nič nerob - každá bola raz v takej situácii
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ahojcek Georgie,
po dlhsom case som sa tu zacala hrabat a co nevidim ze zase je stretko.
Rada by som prisla medzi Vas na kusok reci a na kusok
az tam nejaky maju.
Aj ked nieco uz mam ale toto stretko je mi prednejsie ![]()
uz sa tesim
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Paráááda, Štefanka!
Takže žiadne ministretnutie! Desať nás bude - teda ak všetkým naničmamkám vyjdú plány. Dúfam, že áááno
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
To vyzerá úúúúplne suprovo - ja teda prídem, aj keby traktory padali
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Georginka, tzn. piatok 24.4.2009, Avion - Robinson???![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Áno, Erkočka, presne. Čas - 17,00 hod.
Môj manžel už je o mojom piatkovom pláne informovaný. Dnes to oznámi aj svojmu šéfovi - tak dúfam, že mu podpíše dovolenku.
Ak nie, mám v zálohe plán B - prídem aj s našou slečinkou
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Teším sa na princezničku![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Erkočka, to je plán B
. Bola by som radšej, keby som ho nemusela realizovať, pretože to by som sa mohla zdržať tak hodinku, najviac hodinu a pol. A asi by sme si moc nepokecali - naša bambuľka je tom veku, keď vlezie a vylezie všade a všetko musí vidieť
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
No, však by sme "na striedačku" chodili s ňou pozerť tie raky a rybičky čo tam majú v akvárkach![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Len či by ona chodila pozerať s vami
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Takže manžel má dovolenku šéfom dovolenú a stôl v Robinsone je zarezervovaný
Ešte posielam mailom moje telefónne číslo pre prípad zmeny.
Adus, Erkočka - vám som už moje číslo posielala (aspoň myslím, že áno). Tak sa ozvite, ak potrebujete poslať znova, dobre?
Tešííím sa na všetky
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ďakujem, netreba, ešte stále mám![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ja mám tiež![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Vytešujem sa, krtkovcov zoberie babinka, a ja vás konečne spoznám, len aby ma nezasiahol cestou traktor, ktorý spomínala adus v prísľube, že príde aj keď budú padať....![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ale však na zajtra nehlásia padanie traktorov
. Tak sa môžeme pokojne zísť v plnej zostave a ja sa tešííím už teraz
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Tak máme po ďalšom stretnutí naničmám
. Foto je v galérii.
Dievčatá, ďakujem za príjemnú spoločnosť, príma pokec a pohodové posedenie
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Georginka vďaka tebe, ale ja už som si zvykla, že ty si vedúca v okolí Ba. Trošku sme sa povozili s Krtkovcami, ale vieš dopravné označenie sa občas mení.
Vďaká vám za príjemné posedenie milé kočky
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
No, vedúca ako vedúca... Skupiny Kamilka pre problémy so serverom vypla - takže som vlastne bývalá vedúca
.
A zorganizovať stretnutie? Prečo nie? Veď dobre si pokecať je taaak supeeeeer
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
A pri tom vození sa s Krtkovcami si aspoň otestovala nové autíčko, nie?
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Dievcata som rada ze som Vas stretla.
Georgie, dakujem za darocok a druhe stretnutie musi byt az nieco vytvorime lebo s prazdnymi rukami sa tam uz neukazem. Prajem Vam vsetkym kraaaasny weekend a dobru noc.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Štefanka, rado sa stalo
A s prázdnymi rukami si neprišla, tak čo píšeš?
. A keby si aj prišla - čo na tom? Veď išlo hlavne o to stretnutie
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Super funguje,zajtra vyskúšam diaľnicu, len nesmiem zabudnúť na diaľničnú známku. A ešte raz ďakujem za milý darček.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Som rada, že som ťa potešila
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ja tiež všetkým ďakujem za milú spoločnosť, už sa teším, až sa uvidíme opäť.
A samozrejme, za darčeky ďakujem tiež.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Aj ja tebe ďakujem za milé darčeky, Adus
A teším sa na ďalšie stretnutie za dva týždne v Boci
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
navsteva odisla, tak uz mozem podakovat za prijemne posedenie, aj za darceky
akurat neviem kde v akej galerii mam hlada fotecky ... a uz mam tie svoje v PC stiahnute tak prosim navod, kam ich poslat
a uz teraz sa tesim na dalsie stretnutie ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Soňa, fotka je tu: http://www.nanicmama.sk/stretnutie-nanicmam/stretnutie-ba-skupiny-8
Pridať svoje môžeš jednoducho - klikneš na zelenej lište hore na "Pridaj obsah", v ponuke vyberieš "Obrázok" a potom už len navolíš kategóriu, kde má obrázok v galérii visieť a natiahneš ho tam. Len ho predtým musíš zmenšiť. Dobrý návod, ako to urobiť, je v "Príručke správnej naničmamy".
http://www.nanicmama.sk/prirucka-spravnej-nanic-mamy
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
diky Anka, uz som to nasla, len mi dost blbne net, ale vkladam to do mailu a idem ti ich poslat vsetky...len to straaaasne dlho trva
ale uz nacitava poslednu
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Už aj prišli - aj s krátkym videom, ďakujem
. Povkladám to až zajtra, teraz už idem spať
.
Dobrú nôcku všetkým
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
mile stretnutie, som rada, ze som vas nazivo spoznala
. Dakujem pekne za darceky, uz si nasli svoje miesto
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Nazdar kocky, tak v prvom rade asi dakuju moje potvorky
, ze sa mohli vyblaznit bez mojej pritomnosti
a v druhom rade dakujem pekne za prijemne straveny piatocny podvecer
. Trochu rozptylenia na dovolenke...
Bolo mi potesenim stretnut sa s vami osobne. A vdaka za darcekove prekvapenie
PS: Prichod domov a rychlovku v uspavani sme celkom zvladli.
Ayosh s detmi
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
kedze som este na ziadnom nebola, velmi rada sa pridam... a co sa tyka miesta a casu, prisposobim sa, kedze ja si uz mozem dovolit odbehnut od "deti" kedykolvek
jediny moj problem je, ze pracujem na smeny od sedem do sedem, tak sa budem modlit, aby ste sa dohodli na datume, ked budem mat volno 