reklama

Stretnutie BA skupiny 8

Pridal/a georgina dňa 19. 04. 2009 - 21:30

reklama

Dievčatá, čo poviete - stihneme ešte jedno ministretnutie do toho veľkého v Boci? Ak má niekto záujem, navrhnite termín, miesto, čas Úsmev Slnko Slnko Slnko.


reklama

reklama

Sona1, Ne, 19. 04. 2009 - 21:56

kedze som este na ziadnom nebola, velmi rada sa pridam... a co sa tyka miesta a casu, prisposobim sa, kedze ja si uz mozem dovolit odbehnut od "deti" kedykolvek Vyplazený jazyk jediny moj problem je, ze pracujem na smeny od sedem do sedem, tak sa budem modlit, aby ste sa dohodli na datume, ked budem mat volno Chichocem sa

georgina, Ne, 19. 04. 2009 - 22:13

Sona, v sobotu a v nedeľu pracuješ tiež? Môj manžel tiež robieval na dvanásťhodinových zmenách - aj cez víkendy - preto sa pýtam... Ale ak by ti to vyhovovalo, stretnutie pokojne môže byť aj cez víkend Úsmev.

Sona1, Ne, 19. 04. 2009 - 22:16

pracujem na smeny, takze ked mi vyjde sluzba, som v praci ci je piatok, ci je sviatok ... ale sme super kolektiv, tak mozno by som sa aj s kolegynou vedela prehodit Úsmev

georgina, Ne, 19. 04. 2009 - 22:21

Aha, presne ako môj manžel. Tiež to tak mal - vyšla mu zmena, tak šiel do práce, či v piatok, či vo sviatok. Dobre - veď sa budeme snažiť prispôsobiť tvojej práci Úsmev. A keď to nepôjde inak, tak skús to prehodenie zmeny Mrkám. Rada by som spoznala ďalšiu naničmamku naživo Slnko Kvietok.

Sona1, Ne, 19. 04. 2009 - 22:28

to ma tesi... tak v tom pripade kocky hlaste sa... prosíííííííííííííííííííííííííííííííím Tlieskam Tlieskam Tlieskam

krtkovci, Po, 20. 04. 2009 - 07:30

Ahoj maminky aj nemaminky,
ja viem dátumy, kedy nemôžem, budem dúfať, že sa rozhodne termín stretnutia práve tak, aby som medzi vás prísť mohla Úsmev Kvietok .

lobelka, Po, 20. 04. 2009 - 07:57

Kvietok tesim sa Kvietok . Co tak v piatok v podvecer, ak by vam to vyhovovalo...?

georgina, Po, 20. 04. 2009 - 12:52

Aj ja sa teším, Lobelka Úsmev Kvietok Kvietok Kvietok.

adus, Po, 20. 04. 2009 - 08:58

No, ja som takmer úplne nezávislá. Nehodí sa mi iba soboty medzi 12-17 to musím "na panské".
Takže z môjho pohľadu aj ten piatok podvečer je O.K.

georgina, Po, 20. 04. 2009 - 12:54

Teším sa aj na teba, Adus Úsmev Slnko

georgina, Po, 20. 04. 2009 - 09:31

Tento piatok (24.4.) sa to moc nehodí mne. Manžel má tento týždeň poobedné zmeny a tak by nemal kto byť pri deťoch.

Ale ak by väčšine tento piatok vyhovoval, poprosím manžela, aby si zobral dovolenku. Má jej ešte dosť, dokonca minuloročnú ešte nemá dočerpanú. Tak ak bude súhlasiť manžel (a aj jeho šéf Chichocem sa), tak tento piatok môôôže byť.

A čo s miestom stretnutia? Komu by vyhovovala reštaurácia Robinson v Avione? Komu v Auparku? Čas môže byť o 17,00 hod.?

adus, Po, 20. 04. 2009 - 09:48

Mne čas vyhovuje a pokiaľ ide o miesto, tak radšej Avion, ale nevadí ani Aupark.
Pokiaľ ide o dátumy (teda keby predsa len nebol tento piatok), tak tam som absolútne flexibilná.

naamah, Po, 20. 04. 2009 - 11:16

aj ja by som sa pridala...

georgina, Po, 20. 04. 2009 - 12:55

Super, ďalšia do spolku Úsmev Kvietok Kvietok Kvietok.

Sona1, Po, 20. 04. 2009 - 12:42

tento piatok mam zrovna volno, takze hlasim 100% ucast Vyplazený jazyk

Sona1, Po, 20. 04. 2009 - 12:43

pardonChichocem sa ucast na 100%Veľký úsmev Veľký úsmev

georgina, Po, 20. 04. 2009 - 12:51

Fajn, tak zatiaľ máme šesť záujemkýň - Sona1, Krtkovci, Lobelka, Adus, Naamah, ja.

Krtkovci, Naamah - môžete prísť tento piatok? Do Robinsona v Avione o 17.00 hod.?

lobelka, Po, 20. 04. 2009 - 19:00

cas aj miesto sedia Áno , babysitter zabezpeceny, premastim panty Mrkám a ide sa na vec...

cibinkals, Po, 20. 04. 2009 - 13:56

..aj ja sa pridávamSlnko Kvietok ..môžem?

georgina, Po, 20. 04. 2009 - 15:49

Pravdaže môžeš Úsmev Termín, miesto, čas ti vyhovujú? Slnko Slnko Slnko

Erkočka, Po, 20. 04. 2009 - 15:19

Prídem, kamkoľvek.Slnko

georgina, Po, 20. 04. 2009 - 15:50

Super, Erkočka, teším sa, že ťa zase uvidím Úsmev Kvietok Kvietok Kvietok

cibinkals, Po, 20. 04. 2009 - 22:01

V stredu bude manžel vedieť, či má poobednú, alebo doobednú...tak to potvrdím...Kvietok Teškám....Úsmev

adus, Po, 20. 04. 2009 - 22:19

super, vidím, že bude veselo Slnko

krtkovci, Ut, 21. 04. 2009 - 08:44

Moja účasť "ohrozená", ale pokúsim sa ešte nejako zabezpečiť "krtkovcov", pretože by som fakt rada prišla.

georgina, Ut, 21. 04. 2009 - 21:47

Veď zober krtkovcov so sebou, keď to inak nepôjde Úsmev Mrkám.

Ayosh, Ut, 21. 04. 2009 - 11:57

Kocky, ja som momentalne mesiac na Slovensku - v Bratislave. Pokusim sa dojst, ak ma zoberiete medzi seba. Este sa s nikym nepoznam.Mlčím

georgina, Ut, 21. 04. 2009 - 12:02

Jasne, Ayosh, že ťa berieme Úsmev Mrkám. A že nikoho nepoznáš? Z toho si nič nerob - každá bola raz v takej situácii Pohoda.

stefanka, Ut, 21. 04. 2009 - 15:15

Ahojcek Georgie,
po dlhsom case som sa tu zacala hrabat a co nevidim ze zase je stretko.
Rada by som prisla medzi Vas na kusok reci a na kusok Torta az tam nejaky maju.
Aj ked nieco uz mam ale toto stretko je mi prednejsie Bozkávam
uz sa tesimSlnko Slnko Slnko

georgina, Ut, 21. 04. 2009 - 15:22

Paráááda, Štefanka! Kvietok Kvietok Kvietok

Takže žiadne ministretnutie! Desať nás bude - teda ak všetkým naničmamkám vyjdú plány. Dúfam, že áááno Úsmev Slnko Slnko Slnko Slnko

adus, Ut, 21. 04. 2009 - 16:57

To vyzerá úúúúplne suprovo - ja teda prídem, aj keby traktory padali

Erkočka, Ut, 21. 04. 2009 - 20:21

Georginka, tzn. piatok 24.4.2009, Avion - Robinson???Objímam

georgina, Ut, 21. 04. 2009 - 21:49

Áno, Erkočka, presne. Čas - 17,00 hod.

Môj manžel už je o mojom piatkovom pláne informovaný. Dnes to oznámi aj svojmu šéfovi - tak dúfam, že mu podpíše dovolenku.
Ak nie, mám v zálohe plán B - prídem aj s našou slečinkou Úsmev Pohoda.

Erkočka, Ut, 21. 04. 2009 - 21:54

Teším sa na princezničkuTlieskam

georgina, Ut, 21. 04. 2009 - 22:02

Erkočka, to je plán B Mrkám. Bola by som radšej, keby som ho nemusela realizovať, pretože to by som sa mohla zdržať tak hodinku, najviac hodinu a pol. A asi by sme si moc nepokecali - naša bambuľka je tom veku, keď vlezie a vylezie všade a všetko musí vidieť Chichocem sa Chichocem sa Chichocem sa.

adus, St, 22. 04. 2009 - 09:17

No, však by sme "na striedačku" chodili s ňou pozerť tie raky a rybičky čo tam majú v akvárkachMrkám

georgina, St, 22. 04. 2009 - 09:53

Len či by ona chodila pozerať s vami Chichocem sa Vyplazený jazyk Mrkám.

georgina, St, 22. 04. 2009 - 15:20

Takže manžel má dovolenku šéfom dovolenú a stôl v Robinsone je zarezervovaný Úsmev Mrkám

Ešte posielam mailom moje telefónne číslo pre prípad zmeny.
Adus, Erkočka - vám som už moje číslo posielala (aspoň myslím, že áno). Tak sa ozvite, ak potrebujete poslať znova, dobre?

Tešííím sa na všetky Úsmev Slnko Slnko Slnko

adus, St, 22. 04. 2009 - 21:38

Ďakujem, netreba, ešte stále mámSlnko

krtkovci, Št, 23. 04. 2009 - 21:05

Vytešujem sa, krtkovcov zoberie babinka, a ja vás konečne spoznám, len aby ma nezasiahol cestou traktor, ktorý spomínala adus v prísľube, že príde aj keď budú padať....Chichocem sa

georgina, Št, 23. 04. 2009 - 21:49

Chichocem sa Chichocem sa Chichocem sa Ale však na zajtra nehlásia padanie traktorov Mrkám. Tak sa môžeme pokojne zísť v plnej zostave a ja sa tešííím už teraz Slnko Slnko Slnko.

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 22:21

Tak máme po ďalšom stretnutí naničmám Úsmev. Foto je v galérii.

Dievčatá, ďakujem za príjemnú spoločnosť, príma pokec a pohodové posedenie Úsmev Kvietok Kvietok Slnko Kvietok Slnko Kvietok Slnko Kvietok

Erkočka, Pi, 24. 04. 2009 - 22:44

Georginka vďaka tebe, ale ja už som si zvykla, že ty si vedúca v okolí Ba. Trošku sme sa povozili s Krtkovcami, ale vieš dopravné označenie sa občas mení.
Vďaká vám za príjemné posedenie milé kočkyObjímam Objímam Objímam

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 22:46

No, vedúca ako vedúca... Skupiny Kamilka pre problémy so serverom vypla - takže som vlastne bývalá vedúca Chichocem sa.

A zorganizovať stretnutie? Prečo nie? Veď dobre si pokecať je taaak supeeeeer Mrkám Kvietok Kvietok Kvietok

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 22:52

A pri tom vození sa s Krtkovcami si aspoň otestovala nové autíčko, nie? Úsmev Mrkám

stefanka, Pi, 24. 04. 2009 - 23:16

Dievcata som rada ze som Vas stretla.
Georgie, dakujem za darocok a druhe stretnutie musi byt az nieco vytvorime lebo s prazdnymi rukami sa tam uz neukazem. Prajem Vam vsetkym kraaaasny weekend a dobru noc.
Bozkávam

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 23:19

Štefanka, rado sa stalo Úsmev A s prázdnymi rukami si neprišla, tak čo píšeš? Mrkám. A keby si aj prišla - čo na tom? Veď išlo hlavne o to stretnutie Kvietok Kvietok Kvietok.

Erkočka, Pi, 24. 04. 2009 - 23:16

Super funguje,zajtra vyskúšam diaľnicu, len nesmiem zabudnúť na diaľničnú známku. A ešte raz ďakujem za milý darček.Slnko

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 23:20

Som rada, že som ťa potešila Úsmev Slnko Slnko Slnko.

adus, Pi, 24. 04. 2009 - 23:19

Ja tiež všetkým ďakujem za milú spoločnosť, už sa teším, až sa uvidíme opäť.

A samozrejme, za darčeky ďakujem tiež.Slnko Slnko Slnko

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 23:21

Aj ja tebe ďakujem za milé darčeky, Adus Úsmev A teším sa na ďalšie stretnutie za dva týždne v Boci Kvietok Slnko Kvietok Slnko Kvietok.

Sona1, Pi, 24. 04. 2009 - 23:26

navsteva odisla, tak uz mozem podakovat za prijemne posedenie, aj za darceky Kvietok akurat neviem kde v akej galerii mam hlada fotecky ... a uz mam tie svoje v PC stiahnute tak prosim navod, kam ich poslat Chichocem sa a uz teraz sa tesim na dalsie stretnutie Mrkám

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 23:34

Soňa, fotka je tu: http://www.nanicmama.sk/stretnutie-nanicmam/stretnutie-ba-skupiny-8

Pridať svoje môžeš jednoducho - klikneš na zelenej lište hore na "Pridaj obsah", v ponuke vyberieš "Obrázok" a potom už len navolíš kategóriu, kde má obrázok v galérii visieť a natiahneš ho tam. Len ho predtým musíš zmenšiť. Dobrý návod, ako to urobiť, je v "Príručke správnej naničmamy".
http://www.nanicmama.sk/prirucka-spravnej-nanic-mamy

Sona1, Pi, 24. 04. 2009 - 23:41

diky Anka, uz som to nasla, len mi dost blbne net, ale vkladam to do mailu a idem ti ich poslat vsetky...len to straaaasne dlho trvaChichocem sa ale uz nacitava poslednu

georgina, Pi, 24. 04. 2009 - 23:58

Už aj prišli - aj s krátkym videom, ďakujem Úsmev. Povkladám to až zajtra, teraz už idem spať Mrkám.

Dobrú nôcku všetkým Úsmev.

lobelka, So, 25. 04. 2009 - 08:11

Kvietok mile stretnutie, som rada, ze som vas nazivo spoznala Kvietok . Dakujem pekne za darceky, uz si nasli svoje miesto Úsmev Slnko

Ayosh, So, 25. 04. 2009 - 23:03

Nazdar kocky, tak v prvom rade asi dakuju moje potvorkyObjímam , ze sa mohli vyblaznit bez mojej pritomnostiMrkám a v druhom rade dakujem pekne za prijemne straveny piatocny podvecerÁno . Trochu rozptylenia na dovolenke...Slnko Bolo mi potesenim stretnut sa s vami osobne. A vdaka za darcekove prekvapenieBozkávam

PS: Prichod domov a rychlovku v uspavani sme celkom zvladli.Mrkám

Ayosh s detmi

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama