reklama

Óda na Bocu / prvý pokus/

Pridal/a sadlonka dňa 11. 05. 2009 - 22:27

reklama

Pobyt v Boci nemal chybu,
ani malú chybičku,
spoznala som super žienky,Bozkávam
stretla opäť Ribiššku.Slnko

Na svedomí má to všetko
kto? No predsa Kamka.Kvietok
Usmievavá, pohodová
že vraj nanič-mamkaChichocem sa .

Chcem jej teda poďakovať
a stretko si zopakovať! Tlieskam Tlieskam Tlieskam P.S. Čo najskôr!


reklama

reklama

eva m, Po, 11. 05. 2009 - 22:32

teda sadlonka, ty si dobraKvietok Kvietok
Eva Slnko

sadlonka, Po, 11. 05. 2009 - 22:43

to ja len tak narýchlo,ak bude trochu viac času, skúsim to " natiahnuť"Chichocem sa

manny, Po, 11. 05. 2009 - 22:55

Nťahuj, naťahuj moja. Tešikám sa z teba.Tlieskam
Nezabudni mi pokukať tie scénkyMrkám
A ozaj tá moja tichosť na začiatku, moja to sa ti iba zdá. Já ám takú držku, že ma niekedy naši prosia aby som si ju zavrela a ponúkajú mi peniaze za toChichocem sa Chichocem sa Chichocem sa

sadlonka, Po, 11. 05. 2009 - 22:59

MannySlnko , veru som dnes na ten Mamaschoping myslela, teraz ešte bláznime s Dňom matiek, hneď po vyučku som mala krúžok a od príchodu domov akože upratujem pri AM a NMHambím sa . Ale určite pohľadám a doručím, možno aj cez tanečnice z Lúčnice / sorry-z Kopaničiara/.Mrkám

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama