Pobyt v Boci nemal chybu,
ani malú chybičku,
spoznala som super žienky,![]()
stretla opäť Ribiššku.
Na svedomí má to všetko
kto? No predsa Kamka.![]()
Usmievavá, pohodová
že vraj nanič-mamka
.
Chcem jej teda poďakovať
a stretko si zopakovať!
P.S. Čo najskôr!
suprové
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
to ja len tak narýchlo,ak bude trochu viac času, skúsim to " natiahnuť"![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
supééér
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Nťahuj, naťahuj moja. Tešikám sa z teba.![]()
Nezabudni mi pokukať tie scénky![]()
A ozaj tá moja tichosť na začiatku, moja to sa ti iba zdá. Já ám takú držku, že ma niekedy naši prosia aby som si ju zavrela a ponúkajú mi peniaze za to
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Manny
, veru som dnes na ten Mamaschoping myslela, teraz ešte bláznime s Dňom matiek, hneď po vyučku som mala krúžok a od príchodu domov akože upratujem pri AM a NM
. Ale určite pohľadám a doručím, možno aj cez tanečnice z Lúčnice / sorry-z Kopaničiara/.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
teda sadlonka, ty si dobra


Eva