Chlap a pokec

co s takym chlapom ktoreho zaujima pokec?moj stary si urobi nick, a neviem ako ale stale nejakou zhodou okolnosti na to pridem,ved kazda loz raz vyjde najavo. zapiera zapiera. dlhsie na net nechodi a po 3-4 mes si urobi novy nick a zase to iste. Vypisuje si (on ma 45) s mladymi 20r pipkami a ci sa stretava s niekym to neviem,tazko povedat,doteraz som na to neprisla :-)

Co s takym chlapom?znama mi povedala,ze nechaj ho, nestretava sa s nimi,potrebuje si ventilovat svoju muznost,ze je stale dobre vyzerajuci a tak....ale pre mna kravina,na mna take somariny neplatia.

 

Diskusie Naničmama.sk: 

Skúsili ste sa už porozprávať o tom, prečo tam chodí? Možno tam hľadá to, čo u Teba nemá - možno len to, že sa s ním niekto slušne a nie dehonestujúco porozpráva. Lebo keď ho dokážeš nazývať "môj starý" to mne neznie moc láskyplne, ani slušne. Ale to zistíš len úprimným rozhovorom.

patka, to je stále o tom istom chlapovi? už x rokov?

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok