Dotazník pre bakalársku prácu

Ahojte maminy aj budúce maminy,
volám sa Nina, mám 21 rokov a aj keď ešte k vám nepatrím, tak sa už teraz veľmi teším na svoje detičky. Všetko má ale svoj čas a ja sa momentálne venujem štúdiu. S týmto súvisí aj moja prosba na vás. Som študentkou 3. ročníka na Fakulte managementu UK a aktuálne píšem bakalársku prácu. Avšak na svoju praktickú časť potrebujem práve vašu pomoc. Budem vám veľmi vďačná ak by ste mi prosím mohli vyplniť tento dotazník. Je určený pre vás maminky alebo tehotné ženy po roku 2004, ktoré boli zároveň počas tehotenstva zamestnané.
Veľmi by mi to pomohlo a vážim si to, lebo chápem, že popri deťuškách nie je veľa času na takéto záležitosti.
Ďakujem ❤
https://www.survio.com/survey/d/E6I2X8J6Y7Z9D8U7A

Vaše rady si veľmi rada prečítam, avšak ich už nebudem môcť implementovať, no poslúžia mi do budúcnosti. Ak chcete zanechať hate komentár, tak prosím príspevok preskočte. :) 

Diskusie Naničmama.sk: 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok