Stretnutie v apríli v Demänovskej doline

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok 27.- 29. apríla 2018 do Demänovskej doliny do hotela FIM. Čaká nás stretnutie spriaznených duší a zaslúžený oddych. Ak máte záujem, tvoriť, prípadne iný nápad, na spoločný program, píšte, môžeme niečo menšie skúsiť pripraviť.

Tu sú všetky detaily ohľadne ubytovania, stravy a relaxu. Prosím, prečítajte si pozorne aj informácie ohľadne prihlasovania a platby zálohy, iba tak budeme mať rezervované  ubytovanie.

Rekreačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté 

  • ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách
  • plná penzia
  • neobmedzený vstup do hotelového bazéna. 

Cena je 64 € za osobu + 2€  miestna daň

Relaxačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté

  • ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách
  • plná penzia
  • neobmedzený vstup do hotelového bazéna
  • 1 x rehabilitačná  procedúra. 

Cena je 69 € za osobu + 2€ miestna daň

Ubytovanie je možné v dvojlôžkových izbách, z toho 15 izieb ma v prípade záujmu aj prístelku.

Ponuka pre deti: 1 dieťa do 15 rokov na prístelke s polpenziou je grátis.

Prihlasovanie:

na pobyt je potrebné prihlásiť sa na mail rezervacie@avena.sk do 28.2.2018, dokedy je potrebné zaplatiť aj 50% z ceny za pobyt. Pred platbou, je vždy nutné najprv  poslať mail s prihlasovacímu údajmi, celé meno všetkých prihlásených osôb, pri deťoch vek.  

Nezabudnite uviesť, že sa hlásite na Stretnutie žien v apríli do hotela FIM. Pri prihlasovaní po 28.2. už nevieme zaručiť, ubytovanie.

Komentáre

Supéééér .......Kamilka, tentokrát budeme tvoriť ......mám v talóne krásne nápady a nie sú ani náročné na čas, takže dievčatám dám včas vedieť, aby sa tie ktoré majú záujem mohli prihlásiť.
 

Teším sa, to je skvelá správa, si poklad. Úsmev

No, čítaš mi myšlienky, Kami, akurát som začala premýšľať, že je veru by už bolo načim, aby sa zjavil ten prihlasovací blog ...

Super., už sa teším, len nech to rýchlo uteká!

Tak som sa predčasne tešila, dnes nám bol oznámený termín osláv jednej 70 - tky a keďže je to blízky rodinný príslušník, nemôžme to odmietnuť, žiaľ bude sa to konať 28.apríla, takže na stretnutie z tohto dôvodu nebudem môcť prísť. Je mi to veľmi ľúto, lebo som sa tešila a konečne som chcela baby naučiť nové techniky....Nuž "človek miení, Pán Boh mení".

Ach jaj, tak to ma velmi mrzi. 

Dievčatá, pripomínam, že na prihlasovanie na jarné stretnutie máte už len 5 dní. 

Dievčatá, pridávam krátky súhrn k víkendovému stretnutiu:

Stretko bude bez programu, česť malým výnimkam, ideme relaxovať, stretnúť sa, debatovať ...  Úsmev V hoteli je k dispozícii menší bazén, nezabudnite si pribaliť plavky, ak nemáte pobyt s procedúrami, predpokladám, že masáž alebo iné sa bude dať ešte objednať, pýtajte sa na recepcii ..

Ale voľajaké mini tvorenie vraj bude, smelo si môžete doniesť niečo malé na tvorenie aj vy. Úsmev 

Budeme však v  Nízkych Tatrách, Demänovskej doline, ktorá ponúka nespočetné množstvo možností, ako zmysluplne vyplniť čas, ak by ste sa náhodou nudili, ale hlavne chceli vypadnúť do prírody. Počasie nám sľubujú pekné, len ideme do hôr ta bude trošku chladnejšie, možno mokro, pribaľte si vhodnú obuv, krém na opaľovanie ....

Priamo nad hotelom sa po krátkej prechádzke do kopčeka, nachádza Demänovská jaskyňa slobody. (Časy vstupov: Tradičný okruh: 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, Dlhý okruh 13:00) Ak ste ju ešte nevideli, skúste sa tam vybrať doobeda, kým tam nebude toľko ľudí.

Od hotela, alebo kúsok povedľa vedú dva či tri turistické chodníky,(Od Demänovskej jaskyne slobody na mape) treba sa pre istotu opýtať na recepcii, priamo odkiaľ. Po modrej značke sa dá dostať do Jasnej ku Vrbickému plesu cca za 1:45 hod, asi len mierne stúpanie, dole za 1:30 , aby by ste sa rozhodli pre dlhší výlet, skúste pri večeri nahlásiť balíčky, prípadne sa pýtajte  pri ubytovaní.

Po žltej značke, začína trošku ďalej (15 min. po zelenej či modrej) sa dá vybrať na vyhliadku Ostredok cca 1:25 hod, to bude asi viac stúpania, ale viete sa tam dostať aj z opačnej strany, ak by ste sa do Jasnej odviezli autom, autobusom ... Po zelenej značke sa za cca 45 minút dostanete na Lúčky.

A samozrejme, Jasná cca 3,5 km (autom, autobusom, pešo) od hotela, môžete pozrieť Vrbické pleso, alebo sa lanovkou vyviesť na Chopok a späť, neviem, ako je to tam hore s trasou na Ďumbier v tomto čase pre zdatnejších turistov.

Dievčatá nezabudnite doniesť niečo malé, ale milé, čo poteší do tomboly, karnevalovú masku na témy zviera, alebo 20-30 roky a CD na sobotnú večernú párty, s voľajakým tanečným mixom, čím viac žánrov, tým lepšie. Aj voľačo menšie, väčšie, slané, sladké na chrúmanie v piatok večer, či na párty. 

Teším sa na vás. Úsmev

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.