Opakujuci sa sen

S pravidelnostou sa mi sniva ze mam niekam cestovat a nestiham sa balit. Nie vzdy som doma. Som na roznych miestach. Ide o to ze sa musim ryxhlo pobalit alebo zistim ze o par minut odchadzam a nemam zbalene. Zacinam panikarit a balit sa. Potom sa zobudim takze nikdy nezistim ci som to stihla alebo nie. Neviem najst kopu veci. Xo moze znamenat tento sen?

Diskusie Naničmama.sk: 

Sny, ktoré nejakým spôsobom súvisia s cestou a cestovaním sú pomerne bežné. Cestovanie všeobecne znamená zmenu. Teraz závisí od pocitu zo sna, aký bol - príjemný/nepríjemný, stresujúci,...? Z uvedeného sa dá vydedukovať, že sa na obzore črtá nejaká životná zmena, ktorá podľa všetkého príde náhle bez nejakej prípravy alebo môže ísť iba o nové nečakané informácie (balenie vecí). Pocit zo sna napovie ako bude zmena prijatá. Ak je nepríjemný, tak zmena nemusí byť vítaná a môže zaskočiť.

Z tak málo info neviem viac Mrkám

ďakujem, zmeny sa črtajú. U mňa sú v poslednej dobe stále nejaké zmeny a nie pozitívne. Teraz sa črtá jedna, a skôr by som povedala že pozitívna.  Tak uvidím. Neviem aké informácie by si ešte potrebovala na lepší výklad. Viac si z tých snov nepamätám. Vlastne nič sa tam ani nedeje. Vždy som vo vnútri. V nejakej izbe. Sú tam ľudia ktorých poznám , nejaké kamarátky alebo dospelí ale v skutočnosti neviem o koho ide, len v tom sne viem že sú známi. A ide o to že viem že už ideme niekam, hladám kufor, veci a nemôžem nič nájsť. To je celý sen. TAký chaotický.

 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok