Ako som si pokazila vzťah

Bolo to dávno, pradávno. Smelo môžem povedať, že v minulom storočí :) Alebo aj pred revolúciou.

Vysokoškoláčka. Internát plný mladých mužov. A tak preskočila iskrička. Taká maličká, ale bol to vzťah. Boli to celkom milé chvíľky. Dodnes si spomínam, ako som napríklad prišla domov na vianoce a tam ma čakala pohľadnica od NEHO. nejak sa mu podarilo zistiť moju domácu adresu. Alebo ako sme sa spolu učili v študovni a zrazu mi len napísal nádhernú vetu. "Si a to je fajn" Dodnes to považujem za jedno z najkrajších vyznaní.

Tak išiel čas.

A ja presne v duchu porekadla "Bolo koze dobre, išla na ľad" som si začala čítať mnohé múdre články o vzťahoch. A dočítala som sa, že keď má niekto zúžené zreničky, keď sa na vás pozerá, tak to nie je v poriadku. Lebo zamilovaný človek musí mať zorničky rozšírené. Lebo hľadí na vás s obdivom.

Dodnes si pamätám situáciu v autobuse, keď som si všimla, že jeho zreničky sú zúžené. Nebrala som do úvahy slnko, jeho očnú chybu, nič. Proste on má zúžené zreničky. A okamžite som sa začala podľa toho správať. Nie, nič som mu nevyčítala, také nerobím. Nedokážem. Len som zrazu zaradila spiatočku. A hlavne odstup. Pekne pomaly, plazivo.

Zjavne tomu porozumel. Lebo chvíľu skúšal. Ale moja hlava bola silnejšia....

A tak som prišla o vzťah. Ale ostala mi skúsenosť :) Dnes už veru zreničky nevyhodnocujem :) A po pravde, vo fungujúcom vzťahu ani nemám potrebu sa nejak vŕtať ....

Čo sa týka tohoto pokazeného vzťahu - sranda je, že už vtedy sa v mojom okolí pohyboval môj budúci manžel. Celkom blízko, aj keď na naše zoznámenie bol ešte čas, ak dobre počítam, tak skoro 15 rokov. Ale vtedy sme sa ešte nemali stretnúť. Vtedy sme mali prechádzať každý svojou cestou, aby sme na nej naberali rôzne skúsenosti, šrámy, kopance. Tie nás posunuli ku dnešnému životu.

 

Tak pre všetkých, či už oslavujete Valentína alebo tento sviatok k oslave svojej lásky nepotrebujete - hlavne fungujúce vzťahy.

 

Komentáre

Nuž možno tam niekde si vedela že to ešte nie je ten pravý a tak ti prišlo do cesty to čo si potrebovala, hlavne že si našla svoj správny vzťah, všetko dobre v krásnom vzťahu naplneného Srdce a Slnko v duši.

To je tak pekné a milé. Sranda, že v určitom čase dávame na nesprávne veci prízvuk a ono to nakoniec vypáli presne ako má Mrkám.

A just - možno ťa fakt málo ľúbil Veľký úsmev ... mal ťa niekto viac milovať Bozkávam.

PS - vieš prečo sa pýta o ruku v kľaku? Sa všeličo s tlakom porobí a tie zreničky sa rozšíria. Takže je potom žiadajúci viac presvedčivý Veľký úsmev. Skús.

 

jááj vidíš, a práve som niekde niečo zazrela o pokľaku v priamom prenose :D

A mal taaaaaaake veľké zreničky, že presvedčil. Veľký úsmev

BUDE NA TOM KUS PRAVDY! Keď aj Adela podľahla. pomoc - na Valentína. Váľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlahe

tak toto som vobec netusila, ze co sposobuje poklaknutieVeľký úsmevAk by sa to stalo mne, tak mu poviem nech ostane radsej statVeľký úsmev

ale tak zeny ved aspon raz chlap bude pred nami klacat na kolenachVeľký úsmevja by som ho aj pol hodinu nechala klacat a by som si to vychutnavalaMrkám

Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmev ... Ja by som to byť tebou neriskovala, však aby si to on nerozmyslel.

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.