Znova sen :)

Sníva sa mi často. Sny bývajú búrlivé a často je to pri rozprávaní hodne zábavné. Dokonca, podľa toho, čo ukazuje náramok, v noci aj chodím kade tade :)

Už sa mi snívalo všeličo. Najpamätnejší je sen, keď som mala cca 14 rokov a snívalo sami o vlastnej svadbe. Ženích bol veľmi podobný môjmu manželovi, akurát oficiálne sme sa zoznámili až o 20 rokov neskôr. Napriek tomu, že sme sa stále pohybovali blízko seba.

Kedysi som aj hľadala vysetlenia, ale dnes už nie. Dnes to beriem ako spestrenie.

Včera sa mi sníval taký divne príjemný sen. Zrazu niekto, koho som nepoznala ma  s veľkým zaľúbením fotografoval. Úplne z blízka, detaily na tvár.

Trochu ma to prekvapilo, lebo také veci nemám rada. Ale inak v pohode.

 

o pár hodín neskôr som išla prvý krát ako dobrovoľníčka medzi postihnuté "deti". V úvodzovkach to píšem preto, lebo najstarší mal viac ako 40 rokov. Bolo to z môjho pohľadu len také oťukávanie. Síce som sa už pár krát stretla s takýmito ľuďmi, ale aj tak. Toto mi prišlo iné.

Začali sme robiť srdiečka. Zaujala som len jednu dievčinu, ale v pohode. Ono je to s nimi tak, že v podstate každý potrebuje svojho asistenta. V zápale práce ona zrazu zdvihne ruku a len tak mi začne hladiť líce. jemne a s citom :) A potom sa normálne vráti svojej práci. Za chvíľku dorazí daľčí chlapec s foťákom. Pekne si vypýta povolenie a začne ma fotiť :) Samozrejme detailné zábery na tvár :)

Tak ma to celé pobavilo, lebo vlastne som už dopredu videla, čo ma tam čaká.

Uvidíme, čo bude o týždeň :)

 

Komentáre

Zimomrrrrriavky.

A vadilo ti aj to včerajšie fotenie? Či tým, že si nejak vedela z toho sna - prebrala si nejak aj tie tvoje pocity?

Chcela by som vidieť nejakú tú foto - musí to byť zaujímavé.

Inak - veľký obdiv, že si nájdeš na takéto čas Áno

to fotenie som nejak extra nevnímala. A ked to neuvidím, tak mi to je asi jedno :)

Inak, sú to zaujímaví ľudia. Fascinuje ma tento svet, tak uvidíme, ako to pôjde ďalej.

Jeden chlapec, tuším jediný, čo vie čítať, je fascinovaný vlakmi. V podstate celé dve hodiny dokázal hovoriť iba o vlakoch. Ovládajúc samozrejme všetky detaily. Jak technické, tak otázka jednotlivých spojov. Nielen slovenských...

Dobré sny máš. Úsmev To tych predpovedných si asi mala viac?

ani neviem, nejak to nesledujem.

Len si spomínam na babku, tá vždy, keď videla hlinu, hneď vedela, že niekto v dedine zomrie :)

A kedysi som sledovala, že keď sa mi snívalo o niekom, kto zomrel, tak to znamenalo nejakú chorobu v rodine. Ale už to nejak nesledujem, už tie bežné choroby v rodine nepočítam za tragédie bežného dňa. Skôr ich beriem ako súčasť, tak si to ani neuvedomujem.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.