reklama

Spomienka

Pridal/a priskaa dňa 18. 07. 2017 - 03:43

reklama
Dnes je rok od toho údesného telefonátu o nehode. V pondelok bude rok od smrti mladého drahého človeka... Rok radosti i smiechu, starostí i sĺz, no najmä prázdna...Prázdna pri stole a v duši. Už nie je ani smútok, ani bolesť. Niekedy kŕčovitá pichľavá spomienka, ktorá dych vyrazí, či nočné zblúdilé myšlienky... Odpočívaj v pokoji, drahý Filip! Opatruj sa tam hore, v oblakoch! Objímam!

reklama

reklama

dasa_, Ut, 18. 07. 2017 - 08:51

ObjímamObjímamObjímam

Neprebolí. To len sa trochu obrúsia hrany. Časom prídu aj také dni, keď spomienka nepríde do hlavy. A keď to už neberieme ako zradu. To že nespomíname každý deň. Niekomu stačí málo, aby zanechal hlbokú stopu...

priskaa, Ut, 18. 07. 2017 - 14:28
... smutné pravdy...
Kamila, Ut, 18. 07. 2017 - 09:32

ObjímamObjímamObjímam Ako rýchlo ten čas letí a občas príliš pomaly. Ako sa má dcéra? A vy dve?

priskaa, St, 19. 07. 2017 - 19:11
... dcéra sa snaží, ale nemá to jednoduché, a ja pomôžem, keď môžem :)
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama