Prádlo pre nemocnicu

Život ide tak, že som časť januára strávila v nemocniciach. Bola som aj v takej koncovej, so špičkovým vybavením.
Väčšinu času som ale strávila na bežnom internom oddelení v bežnej okresnej nemocnici. A tam som si všimla, že majú veľký problém s posteľným prádlom. Tak som sa trochu pýtala a dozvedela som sa, že s radosťou príjmu čokoľvek. Akékoľvek posteľné prádlo - nevadí, že nesedí rozmer. Majú v nemocnici krajčírsku dieľňu, prešijú.
potešia aj také veci, ako pyžamá napríklad.

Tak možno, ak sa niekto chystáte urobiť poriadky v skrini, trochu vyprázniť police, možno aj vy tam nájdete postelné prádlo, ktoré je Vám ľúto vyhodiť. Prípadne, ak preberáte veci po blízkych, ktorí odišli a neviete, čo s tým - ešte to môže poslúžiť.

Teda, konkrétne viem, že v nemocnici v Považskej bystrici sa tomu potešia. A predpokladám, že takých nemocníc je na Slovensku viac.

Komentáre

Ja som nad tým ešte pred rokmi uvažovala ale potom sa začalo šiť pre neonatal a ostala som z našej BB nemocnice zaskočená.
Mali požiadavky ako na luxusnú nemocnicu ktorá ma všetko.
Musela som odpisovať žienkam že nič pletené či háčkované a všetko iba v tej farbe ako je napísané čo sa týka šitia a tak som už nič iné nepodnikla a samozrejme že nebolo veľa ani toho čo sa odnieslo.
Vždy je to o ľudoch, lebo oni sú za tým.
Ked som bola v Prešove u kamošky a ona každý deň štrikovala mini čiapočky a ponožky až som jej závidela. Oni odnášajú stále a stále sú tam radi že doniesli, doniesli to čo vedia a môžu urobiť.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok