Pridajte recept alebo blog a vyhrajte - Súťaž na Naničmama.sk

Podeľte sa o ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou, pridajte ho medzi recepty na Naničmama.sk, alebo pridajte blog do ľubovoľnej kategórie a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čakajú zaujímavé ceny.

Vianočná súťaž na NM 2020

Pridajte do 10. 1. 2021 na Naničmama.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou alebo blog do ľubovoľnej kategórie a máte šancu na výhru. 

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. To isté pri platí pridávaní blogu. Pri pridávaní príspevku, ktorý chcete prihlásiť do súťaže je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať so svojim receptom:

1. - 5. miesto pre prispievateľa receptu: balíček produktov Dr. Oetker v hodnote 25 €

Ceny Dr.Oetker do vianončej súťaže na Naničmama.sk 2020

6. - 8. miesto pre prispievateľa receptu - prírodný výživý doplnok na zníženie cholesterolu ArmoLIPID PLUS

Cena do súťaže Vianoce 2020 nanicmama.skCholesterol pod kontrolou
ArmoLIPID PLUS je prírodný výživový doplnok
obsahujúci bioaktívne zložky izolované z rastlín: berberín, polikozanol a monakolín. Berberín z rastliny Dráč indický prispieva k normálnej hladine cholesterolu. Kyselina listová prispieva k správnej látkovej premene homocysteínu. Podstatnou súčasťou sú aj antioxidanty v podobe najúčinnejšieho prírodného antioxidantu, ktorým je astaxantín a koenzýmu Q10. Kúpite tu

Ako vyberieme výhercov z rady prispievateľov receptu

Troch výhercov určí redakcia, na základe kvality receptov, fotografií, počtu pridaných receptov.
Päť výhercov vyžrebujeme. 

Čo môžete vyhrať so svojím blogom:

Podeľte sa s nami napríklad o to, akým bol váš, nie jednoduchý, rok 2020, prípadne tohtoročné Vianoce. Váš príspevok by mal obsahovať minimálne 15 viet.

1.- 5 miesto pre prispievateľa blogu - balíček dvoch zubných pást Biela Perla

Zubné pasty Biela perla - ceny do súťaže na Naničmama.sk

Čierna bieliaca zubná pasta: bamboo carbon & aloe využíva silu troch minerálov, posilňujúcich zubnú sklovinu. Obsahuje aktívne látky: ORGANICKÉ ALOE, BISABOLOL  (regeneruje a chráni ďasná), FLUÓR A KALCIUM (remineralizuje sklovinu, ochraňuje pred zubným kazom), MÄTA (osviežuje dych), ENZÝM (prinavracia prirodzenú mikrofluóru ústnej dutiny), PAP (šetrne vybieli zubnú sklovinu).
Bieliaca zubná pasta: coconut obsahuje 100% -ný kokosový olej z Filipín, ktorý má antibakteriálne účinky s bieliacim efektom Je určená pre tých, ktorí uprednostňujú prírodné látky s pozitívnym efektom na zubnú sklovinu. Synergický efekt kokosového oleja, xylitolu a fluóru zabraňuje vzniku zubného kazu. Obsahuje aktívne látky: KOKOSOVÝ OLEJ (chráni zuby pred demineralizáciou zubnej skloviny), XYLITOL (chráni pred prekyslením ústnej dutiny),  FLUÓR (ochraňuje pred zubným kazom), MäTA A KLINČEKY (dodáva delikátnu sviežosť). Kúpite tu.

Ako vyberieme výhercov z rady prispievateľov blogu

Päť výhercov vyžrebujeme. 

Mená víťazov

uverejníme najneskôr 15.1.2021. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Naničmama.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. Čítajte Podrobné pravidlá súťaže

PrílohaVeľkosť
PDF icon Pravidlá súťaže197.29 KB

Komentáre

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej vianočnej súťaže a podelili sa o svoj recept alebo príspevok blogu. 

Tu sú výherkyne z radu autoriek receptov:

Výber redakcie na základe kvality a počtu pridaných receptov:

1. - 3 miesto: M.a.r.i.a, melisa, Frommykitchendotcom - obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

Vyžrebované výherkyne:

4.- 5 miesto majkaf, Valika475 - obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

6. - 8. miesto: LenkaCa, annie a Jessika - získavajú prírodný výživový doplnok ArmoLIPID PLUS

Výžrebovaní výhercovia z radu autorov pridaných príspevkov blogu

1. - 5 miesto: Alena7, annie, Boyle, David999, dancula -získavajú zubné pasty Biela Perla

Výhercom srdečne blahoželáme, pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

Moja radosť sa nedá opísať. Ďakujem krásne za výhru. Ostatným vyhercom srdečne blahoželám.

Veľmi pekne Vám ďakujem za výhru a  blahoželám aj ostatným výhercom:))

 

 

SlnkoGratulujem všetkým výhercom a výherkyniam a ďakujem žberovačovi

Ďakujem za vyžrebovanie, blahoželám ostatným výhercom.KvietokSrdce

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok