Zafarbené oblečenie

Ahojte, potrebujem poradiť. Dala som prat cierne veci, konkretne 2 saty ktoré mali biele goliere a biely lem okolo zapastia. Zial, sfarbilo sa mi to na sivo az svetlomodro. Je nejaka sanca vrátiť goliere a lem naspat na bielo bez poškodenia a vyblednutia ciernej farby siat? Dakujem.

Diskusie Naničmama.sk: 

obávam sa, že také, ako predtým to už nebude.

Keby to boli moje šaty, asi by som skúsila savo perex naniesť iba na límec. Ale tam je veľké nebezpečenstvo, že sa to savo rozbehne aj tam, kde sa nemá. Možno by som ho skôr natierala nejakým štetcom na suché s tým, že to čo nechcem zafarbiť by som zabalila do nejakého igelitu. Ale tu fakt nie je istota, že to neodfarbí aj dalej. Iba velmi, velmi opatrne by som to vyskúšala. Lebo fakt by mohlo byť ešte horšie.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok