Zienky tak dnes vas chcem pozvat na rande so mnou a sminkami a kremikmi
o licenie sa zaujimam 8 rokov a taky isty cas ho robim aj kamoskam tak isto by som vam poradila ako sa mate o seba spravne starat plet , vlasy , cokolvek co vas napadne ak chcete zilincanky dnes sa stretneme na marianskom namesti o 16:20 samozrejme je to vsetko gratis tak kto chce prist ![]()
crystall je mi to luto co som viviedla ked ten debilny net mi proste stale vypisoval chybu ked som sa cela prihlasit na pobox ma ide porazit ma to hneva fakt prepac
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
proste ked cem ist na pobox schranku mi vyspise ze je tam slucka takze to hladanie sa nikdy nedokonci nechapem preco vraj mame server le nastaveny server nie pocitac len teraz som mimo myslia zlinsky alebo len od orange no proste hruza pomoooooooooooooooc
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ziaris energiou, pocuvaj
...no, ja neviem...a maily si si pozrela?