liečivý kúpeľ z aksamietnice

Tak dnes mám za sebou pokus o ozdravenie mojich klbov a napíšem výsledok.

Včera ma oslovil článok o aksamietniciach či smradkach či afrikanach a teda  TAGETES je úžasná liečiva rastlina.

 

No a ja som potrebovala liečiť klby ihned a tak som včera nazbierala asi 15 ale väčšich kvetov a zaliala studenou vodou a nechala macerovať. Nevedela som sa dočkať večera ako si idem urobiť kúpeľ no a tak to prišlo a môžem potvrdiť neskutočne magická a silná kvetinka.

Vodu som si dala takú teplu ako znesiem a potom som si ešte horúcej pridala takže ja som mala horúci kúpeľ. Prekvapenie? vo vode vôbec nesmrdia teda nemajú tu charakterictickú vôňu, vo vani boli prenádherné už to bol úžasný pocit.

10 minút sa nič nedialo a odrazu bolesť v krku až ma to nadvihlo ale v zapätí som si uvedomila že to iba bylinka pôsobí a presne tak bolo, o chvíľu sa to stalo s mojím ľavým plecom je stále boľavé. Bolo to akoby mi niekto píchal nejaké ohly také tenučke až ku kosti ale nebolelo to len ten pocit. Nechapala som ale stále som držala v rukach kvietky čo priplavali ku mne a odrazu prst na ľavej ruke a potom další.  No po pár minútach som už vo vode nevedela vydržať a to ja sa kúpem veľmi dlho a tak som si povedala že asi stačí a posadila som sa a vytiahla zátku, voda pomaly odtekala a ja som sedela ako prikovaná lebo odrazu moju spodnú chrbticu svaly držali tak že svaly stuhli a mne bolo tak nesmierne dobre, len potom mi začalo vykrúcať palec na nohe ktorý je nefunkčný od roku 1985 je tam čiastočné ochrnutie a tak som vyšla z vane, lebo som sa chcela osprchovať ale mala som pocit že to nie je správne. Teraz vidím čo moje telo stvára pred chvíľkou som skoro spadla lebo mi na chvíľu vypovedalo koleno.

Takže neviem aké bude ráno, ale viem že ta zázračná kvetinka robí so mnou div a stále a stále ani som nevedela koľko mám v sebe klbov.

Takže doporučujem tak ako pri silnom kúpeli z prasličky, bez osprchovania bez utierania, rovno do županu a zababušiť sa nech krásny kvietok pôsobí.

Je to pre mňa nové poznanie

Diskusie Naničmama.sk: 

A došlo teda k úľave? Zaujímavé pre mňa. Problémy neviem ... sem tam človek krivo sa drží, urobí blbý pohyb. Tak by vyskúšal.

Inak, ja mám túto vôňu docela rada. Spája sa mi s letom a každovečernou prechádzkou na cintorín. Úsmev

Takže dnešné ráno - Večer sa mi chcelo tak veľmi spať že som ledva dopísala a uverejnila tento príspebok ale len čo som zaspala budili ma rôzne vykrucania ale už na tej mojej postihnutej ľavej nohe ktorú veľmi odrovnala mozgová príhoda. Takže pár hodín mi to až vadilo lebo som sa stále budila, ale potom som spala a ráno som tak neskoro počas leta  ešte nrvyliezla z postele bolo skoto rištvrte na sedem. Nespala som ale mi bolo tak dobre v posteli, už mi nezavadzal ani vankúš ani nič. Ked som vstala moja ľavá ruka a ľavá noha boli iné, neviem to vysvetliť ale akoby v nejakom procese ktorý trvá stále. Uvedomujem si že stále na tej ľavej nohe dvíham palec do hora - to je už chodidlo bez vybavných reflexov, tsakže či sa niečo zmenilo lepšie by povedala neurologičke ale ja zmenu vnímam a cítim.

Idem si urobiť tie nakladané kvietky v stolovom oleji na potretie.

Za mňa jednoznačne odpotúčam aj kúpeľ už aj kvôli  predchádzaniu a väčším prejavom.

Ja som trebars jednoznačne lepšia s rukou už viem urobiť štipku čo som nedokazala takže toto som odsledovala lebo to odsledovať viem.

Dakujem ti moja smradka ešte že vás mám plnú záhradu.

No a ja som bola pripravená na tu vôňa a dosť ma zarazilo že žiadna vôňa nebola jednoducho vo vode sa stratila silná vôňa či pre niekoho smrad.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok