Ďakujem Kamilke za krásne zážitky zo stretnutia vo Vyšnej Boci.Prežila som nádherný víkend plný smiechu,radosti a potešenia.Zoznámila som sa s úžasnými dievčatami s naničmami,naučila som sa zas niečo nové od šikovných ženičiek z artmami,obdivovala som šikovné ručičky cukrárok.Prežila som pár krásnych dní s mojou dcerkou ktorá prišla na stretko z anglicka. Domov som si priniesla kopu krásnych spomienok.Ešte ráz Kamilke veľké ĎAKUJEM
A tu je pár fotiek ktoré som si nafotila aby som sa ešte dlho mohla tešiť pri pohľade na ne.
radost sa na vas pozerat
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Krásne fotečky a určite ešte krajšie spomienky.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Perfektne ste sa zabávali,kočky![]()
Ste suprové
![]()
Veru,krásne spomienky-na celý život
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
kraasne foteckyy...
je z nich ciitit atmosfeeru,ktoraa bola urcite supeeer...