Každodenná radosť

Tešiť sa treba z maličkostí a ja sa každý deň teším z tohto pohľadu. Hneď za domom máme parčík, kam chodím dvakrát do dňa so psom, tak si to vychutnávam dvakrát za deň. 

Vysoké ľalie, ktoré neuveriteľne voňajú, niekedy je to až nepríjemné, ale vydržím!:)) Na začiatku jari tam kvitnú tulipány a potom nastúpia tieto fešandy. 

 

 

Komentáre

Milujem starobabičkovské ľaliovky, vlastne ja mám všetko čo si pamätám z detstva - teda skoro všetky. Tieto krásky nemajú choroby, proste nič a kvitnú určite každý rok.

Verím že také niečo poteší ja vždy obdivujem kvietky vôkol mňa.

Starobabičkovské je absolútne výstižný výraz.;) Presne takéto mala aj naša starká;)

Úžasné, že máš za domom parčík. Úsmev

 

Ja som za ten parčík nesmierne vďačná. A za rohom máme veľký park. Kým sme nemali psa, tak som to až tak výrazne neprežívala, ale je to super. V parčíku má hrob aj ten vták, ktorého sa nám nepodarilo zachrániť. Je to zvláštne, ale vždy keď sa zatúlam na to miesto, kam sme ho pochovali, tak si na toho malého operenca spomeniem. Normálne tam mám pietne miesto;)

Wau - nádhera.

Ale moja babka a starká mali  biele ľalie. Veľký úsmev

Ale toto chceeeeem - to sa mi hodne páči SrdceSrdceSrdce

Inak, tie zvieratká hodne vedia vytrhnúť z každodennosti života. Proste ťa donútia dívať sa na svet inými očami, vidieť veci, ktoré si si nevšímala. Je to úžasné.

Lenka biele ľalie sú ľalie a toto je ľaliovka, môžem ti dať koľko chceš.

Ja ich milujem ale tak ako moje babičkovské pivonie a babičkovské floxy biele a bertramov rebríček  čiže mariška / nie opojná pre telo ale opojná pre oko a dušu/a mnoho iného. Ľaliovky sú babičkovské aj žlté a tie kvitnú skôr.

Gitka, budem mať veľký záujem. Budem rada. Vďaka.

Bozkávam

krásne miesto na prechádzky, oddych, meditácie

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.