Plnené mleté mäso

Popis

Je to podobné ako Španielsky vtáčik,ale z mletého mäsa

Plnené mleté mäso - recept

Zhrnutie

Porcie
Porcie
Čas prípravy
1 hod
Čas varenia / pečenia
Celkový čas
1 hod

Ingrediencie

mlete mäso
vajíčka-podľa množstva mäsa
koreniny-ja dávam cesnak,kari,červenú ml.papriku,mletú rascu,soľ,alebo vegetu
na náplň:varené vajíčko
párky,alebo klobáska,slaninka,uhorka,paprika,horčica...........
strúhanka na obaľovanie a tuk na vyprážanie

Inštrukcie

Mleté mäso zarobíme a dôkladne zmiešame s koreninami a vajíčkami.Zmes rozložíme do tvaru obdĺžnika,ja dávam na alobal,potom sa to krásne roluje a nelepí. Každý obdĺžnik mäsa natriem horčicou priložím zo všetkého čo mám nachystané na náplň.Potom to pomocou alobalu zrolujem do takého šúľka,dobre uzavriem a obalím v strúhanke. Vypražím a je hotovo.Zemiačiky sú najlepšie k tomu,nejaký šalát,alebo len kyslá uhorka a je to chutné aj studené a pekné po prekrojení.

Vaše hodnotenie: Žiadne
0
Zatiaľ nehodnotené

Komentáre

Vyzerá to zaujímavo.Ja sa len obávam,či nebudem variť pol dna.Nerozpadne sa mi to?Podarí sa aj začiatočníkovi,alebo treba v tom rolovaní prax?

toto na obrázku som robila vtedy prvý krát,podarilo sa,nič sa neboj,len dávaj pozor,aby na krajoch nezostali otvorené nezlepené miesta,ak budeš dávať syr,vytiekol by pri vyprážaní.

Zajtra skúsim.Možno ocenia niečo nové.:-)

A keby som to nechala v tom alobale a dala upiecť, to by mohlo byť tiež dobré nie? Chcem sa trošku vyhnúť vyprážanému - dobrý pocit, že niečo robím pre svoje zdravie(rofl)

Nela88, ja toto robím ako roládu, rozotriem takto mäso na potravinársku fóliu, natriem horčicou, naložím na to tvrdý syr a šunku. Zrolujem a dám piecť. Ale zajtra chcem vyskúšať toto tu od Fidorky na spôsob mojej rolády.Dám vedieť, ako dopadlo.;-)

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok