tohto človeka mali počúvať

..a my aspon prečítať..

v dnešnom Šarme rozhovor s pánom Vladimírom Krčmérym..

 

Komentáre

Ale vraj aj tento pán, menil názor, ako sa situácia menila, ta neviem, neviem ...

Zmeniť názor nie je zlé, ak je to na základe nejakých faktov. Priznať si omyl a upustiť od tvrdohlavého státia si na jednom názore a počúvať tých čo tým prešli a zdolali to, je viac ako teoretizmus. Mrkám

 

ÁnoÁno

Sledujem nejaké také tie bláznivé stránky, kde si robia posmech z čohokolvek. Zvyčajne, keď sa neičo udeje, okamžite sa objavia humorné obrázky. A tak viem o tom, čo sa deje aj bez sledovania tlače.

Doslova pár dní dozadu, snád 10-14 si robili posmech z toho, že mamičky na MK (konikovi) už zháňajú strihy na rúška. Vraj čo nás už len tie ochránia.

A čuduj sa svete, prešiel týždeň a zrazu zmenili názor. Už sú dobré aj strihy na domáce šitie a hlavne odporúčajp sedieť doma na zadku.

Takže je super, že tvrdohlavo nestoja za svojim, ale uznali, že tie maminy predsa len vedie o svete viac PohodaPohoda

kurňa..a ja som ho roky rada počúvala..

a toto som nezachytila....

pozri na yotube, su tam urcite jeho najnovsie videa na aktualnu temu

 

Je veľká pravda, že pán doktor má obrovské skpsenosti s takýmito chorobami. Ak sa nemýlim, bol pri ebola, sarse a neviem už ani pri akých epidémiach. Takže má fakt skúsenosti. Naozaj treba počúvať.

toto je rozhovor tuším zo včerajška https://www.etrend.sk/ekonomika/krcmery-koronavirus-zvladneme-uz-v-maji-sa-vratime-k-beznemu-zivotu.html

Meniť názor pri vývoji choroby, ako to všetko napreduje a všetko okolo toho je asi aj na mieste. Tomu nerozkážeme aby sa to správalo tak lebo to niekto povedal. Profesor Krčméry patrí medzi špičku nielen teoretickú ale hlavne z praxe. 

Pridám ďalšie slová múdreho človeka

 

Asi sa budem pohybovať na tenkom ľade konšpirácii, ale nedotýkame sa tu všetkých tých genetických modifikácii, ktoré tak frčia všade? Nielen v potravinách, ale ide sa aj ďalej?

Tuším najnovší rozhovor s pánom Krčmérym

 

ÁnoÁnoÁno

Viete čo ma okrem obsahu zaujímalo? Tá plátená "domáca" rúška. Sa tu niektorí oháňajú ich funkčnosťou. Ha! A taká kapacita si ju dá.

bodkovaná dostala aj mňa ÚsmevÁno

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok