Hrozba cickami

Cez víkend som bola na takom tvorivom stretnutí. V relatívne malom kruhu sme šili bábiky a skúšali tkať.

Keď už boli bábiky došité, tak došlo na fotografovanie. Plánovaná póza pre bábiky bola s rukami prekríženými a založenými pred telom. Neviem to až tak presne povedať, tak pripájam foto:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrazu sa jedna z nás ozve - "jááj, veď to je hrozba cickami". Pozerám, zvažujem a furt netuším, kam ako chcú tú mačku = cicku dať Na rameno? Na predlaktia? A prečo hrozba?.

Až keď som sa spýtala nahlas ukázala sa, že moje uvažovanie o mačkách bolo celkom scestné. Že tu šlo o iné cicky Veľký úsmevVeľký úsmev

Komentáre

Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmev a prečo prosím ťa hrozba?

Inak, tiež som bola zvedavá čo za mačky sa tu idú vyhrážať.

no, potešila ma, že nielen ja som v tom videla a čakala mačky Veľký úsmevVeľký úsmev

Ono keď k tomu žena pridá zúrivú grimasu, táto póza môže pôsobiť desivo Chichocem sa, ale ten názov by ma v živote nenapadol. Pohoda

Váľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlahe Slovné spojenie "hrozba cickami" zaradím do slovníka:)))) Je to presné. Nasrdená žena, založí ruky pod prsia a zazerá:)))))

Hm, asi som divná - ja som len ten nadpis videla, a hneď som vedela, koľká bije - iba som netušila, či sa tebe niekto takto vyhrážal - alebo naopak, ty si niekoho ohrozovala ...Hambím sa

Ale bábiky sú krásne, či už s cickami, alebo bez

Teda ja som zrejme z iného cesta - raz mi ten nadpis nesedel s tebou - čo ona píše o cickach, až na tretí krát som si uvedomila že to možno píšeš o mačkach a otvorila som to a čuduj sa svete Daška hovorí o cickach aj ked mne sa to pomenovanie nepáči.

Bábiky sú nádherné.

u nás sa také pomenovanie vobec nepoužíva, tak som tomu celému nerozumela. A preto som si predstavoala mačky. Lebo máme kopec bábätiek a to potom človek používa iný slovník :)

 

No však mne také pomenovanie aleže vôbec k tebe nejde.

Ja už ako mladá dievčina som nezniesla ked o prsiach takto hovorili, u nás ma cicky krava či koza, ten názov sa pripisoval zvieraťu.

Ja som to tiež pochopila tak, že ide o prsia, akurát mi nešlo do hlavy to "cicky", ja som totiž alergická, keď zvlášť ženy hovoria o prsiach a aj o svojich takýmito slovami. A úplne padám do kolien zo slova  " kozy". Ako to môže povedať žena o svojich prsiach? Ale to som mimo témy 

nie si mimo temy, aj ja to tak alergicky citim

súhlasím.....je to krásny ženský symbol, ktorý si zaslúži zlatý piedestál, nie hanlivé pomenovania zvlášť z úst nás žien. Aj v rámci srandy.....predsa len odtiaľ-potiaľ. 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.