Z mojich úst sa na svet derie
víťazný to ryk, ![]()
zrýchlil sa mi totiž riadne
virtuálny styk.
![]()
Nemusím si kvôli piesni,
pustiť telku, rádio,![]()
"rozkoš" čerpať priamo z netu
umožní mi Mágio!
![]()
Neskúšala som ja radšej
na odkazy kliky, ![]()
skôr by sa ver ku mne dostal
aj list z Ameriky.![]()
A tu zrazu, zvuky piesne
krásne v ušiach znejú, ![]()
a tie čiarky roztrasené,
tie sa v obraz zlejú.
![]()
Chcela som vám túto správu
milé žienky oznámiť, ![]()
skôr ako sa celá nechám
tou rýchlosťou omámiť! ![]()
Hurááá!
reklama
reklama
reklama
Recepty
Sezónne recepty
reklama
Návody a nápady na tvorenie
reklama
páni, ako pekne rýmuješ...
nechcela by si napísať básničky do mojej knižky pre malé deti? jednu som už napísala-Rok so zvieratkami/12 príbehov,podľa mesiacov/,ale ešte som nemala odvahu osloviť nejaké vydavateľstvo... dala som ju len kamkám čo majú deti...
ja žiadne nemám-som slobodná/nezadaná
chcela by som začať písať druhú o chrobáčikoch (pavúk, lienka)... no lebo,kamka má muža-čítal tú prvú ich dvom deťom a už v lete sa ma pýtal, či už mám napísanú ďalšiu
hehe,ale potrebovala by som k tomu aj nejakého ilustrátora, kresliť neviem, ale deti potrebujú mať k textu aj pekné obrázky

Andula72, neskúsila si dať deťom nakresliť tie obrázky? Myslím tým deťom, čo poznajú Tvoju knižku.
sú to ešte dosť malé deti, ktoré nevedia dobre kresliť... ale 4 a pol ročná Martinka mi poslala na Vianoce pohladnicu, ktorú sama vystrihla s časopisu
=zúbkovano dostrihaná
a dokreslila mi tam namiesto textu kvetinku a kočík
mame diktovala čo mi tam má napísať
tá jej pohľadnica bolo pre mňa najväčšie prekvapenie týchto Vianoc
inak sme keď som v lete u nich skladali kocky, vykreslovali omalovánku. Strúhali sme jej farbičky (teda ona ich nedočkavo strúhala) a farbičky sa strácali v podobe stružliniek
joj,mám ich rada tie deťúrence...
vlastné deti nemám 
andula, takéto darčeky a prekvapenia sú naozaj najväčšími darmi
, sama mám odložené takéto pokladíky a rada sa k nim vraciam.
sadlonka,

Čo všetko ty nedokážeš zveršovať????
Aj som chcela rovnakým spôsobom odpovedať - ale vzdala som to - komu neni zhora dáno, v apatyce nekoupí
ďakujem dievčatá
, "básničkovanie" ma baví. Dostala som aj nepriamu ponuku na príspevky do detského časopisu, uvidím, či sa k tomu odhadlám, tam to chce osobitú poetiku a fantáziu
. Mne skôr vyhovujú také bežné situácie, niečo zo života.